WEDSTRIJD
07.05.19 | 1e ronde | Yvo Panak | Samuel Bothwell | 6-1, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Yvo Panak | Samuel Bothwell | |
1e Service % | 22/41 (54%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/22 (77%) | 11/29 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/48 (67%) | 16/41 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yvo Panak | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Samuel Bothwell | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yvo Panak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Samuel Bothwell | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yvo Panak | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Samuel Bothwell | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yvo Panak | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Samuel Bothwell | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yvo Panak | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Samuel Bothwell | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yvo Panak | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Samuel Bothwell | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yvo Panak | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Samuel Bothwell | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Czech Republic
21.08.95, 28 Jaar
10765 $
21.08.95, 28 Jaar
10765 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ireland
21.11.97, 26 Jaar
21.11.97, 26 Jaar
Yvo Panak vs. Samuel Bothwell - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde | Yvo Panak | Samuel Bothwell | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Yvo Panak form & Samuel Bothwell form
Yvo Panak - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail |
Samuel Bothwell - laatste wedstrijden
M25 Dublin - Carpet | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Simon Carr | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Simon Carr | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Enfedaque Manogue | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Lloyd Glasspool | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Patrick Foley | 3-6, 7-64, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Nikoloulis | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Andrei Enache | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Stepanic | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
Portugal F21 - Hard | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Bruno Mardones | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Carles Batlle | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Exposito | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Great Britain - Hard | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Brandon Murphy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adebola Obasoto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ireland F1 - Carpet | ||||
01.08.18 1e ronde | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F12 - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F3 - Clay | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 Kwalif. | vs. Adam Jones | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andrew Rozanov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Barretto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Netherlands F2 - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pascal Juraj Wagemaker | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Randjelovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Spain F13 - Hard | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F17 - Hard | ||||
02.05.18 1e ronde | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.04.18 Kwalif. | vs. Dustin Goldenberg | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Ruepke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tunisia F16 - Hard | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Aswat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |