WEDSTRIJD
04.03.19 | Kwalif. | Zakhar Trapeznikov | Ignacio Carou | 6-2, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
07.04.98, 25 Jaar
07.04.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Zakhar Trapeznikov vs. Ignacio Carou - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | Kwalif. | Zakhar Trapeznikov | Ignacio Carou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Zakhar Trapeznikov form & Ignacio Carou form
Zakhar Trapeznikov - laatste wedstrijden
M25 Sion - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Carlo Venturini | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Renlong Pang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shenglin Zhuo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sierre - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.22 Kwalif. | vs. Ilias Zimmermann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Benjamin Ginefri | 4-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Carles Hernandez | 6-4, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 6-2, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Campos Barrios | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-71, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Girona - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |
Ignacio Carou - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |