WEDSTRIJD
09.09.19 | 1e ronde | Zdenek Kolar | Filip Krolo | 6-0, 6-0 | Banja Luka | Clay |
STATISTIEKEN
Zdenek Kolar | Filip Krolo | |
1e Service % | 25/41 (61%) | 10/32 (31%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/25 (72%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 1/22 (5%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/32 (78%) | 13/41 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/73 (73%) | 20/73 (27%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Filip Krolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Filip Krolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Filip Krolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Filip Krolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zdenek Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Filip Krolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Filip Krolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zdenek Kolar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.05.01, 22 Jaar
11.05.01, 22 Jaar
Zdenek Kolar vs. Filip Krolo - onderlinge wedstrijden
09.09.19 | 1e ronde | Zdenek Kolar | Filip Krolo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay |
Zdenek Kolar form & Filip Krolo form
Zdenek Kolar - laatste wedstrijden
Filip Krolo - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Taylor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Denis Petak | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Puntaric | 4-6, 7-62, 15-13 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-62, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Hayato Matsuoka | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Curzio Manucci | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Mintz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Eichenseher | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Pavlos Tsitsipas | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. David Mizrahi | 6-4, 6-74, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Przemyslaw Michocki | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Maute | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitur Simeonov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Farjat | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamerlan Kalkenov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
19.08.19 Kwalif. | vs. Chuhan Wang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |