WEDSTRIJD
25.08.20 | 2e ronde | Zdenek Kolar | Hyeon Chung | 6-3, 6-1 | Prague II | Clay |
STATISTIEKEN
Zdenek Kolar | Hyeon Chung | |
1e Service % | 31/61 (51%) | 18/41 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 9/18 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/30 (40%) | 4/23 (17%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/41 (68%) | 29/61 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/102 (59%) | 42/102 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 10 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zdenek Kolar | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Zdenek Kolar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zdenek Kolar | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zdenek Kolar | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zdenek Kolar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zdenek Kolar vs. Hyeon Chung - onderlinge wedstrijden
25.08.20 | 2e ronde | Zdenek Kolar | Hyeon Chung | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Prague II | Clay |
Zdenek Kolar form & Hyeon Chung form
Zdenek Kolar - laatste wedstrijden
Hyeon Chung - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 0-2, - Hyeon Chung - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Hyeon Chung - scratch | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
05.06.23 1e ronde | vs. Andy Murray | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Baptiste Crepatte | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
25.08.20 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mubadala World - Hard | ||||
20.12.19 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 6-75, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.12.19 1e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Milos Raonic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. David Goffin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Marin Cilic | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Joao Sousa | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.19 3e ronde | vs. Rafael Nadal | 3-6, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 2-6, 7-5, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-4, 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwalif. | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vancouver Challenger - Hard | ||||
15.08.19 3e ronde | vs. Maxime Janvier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 2e ronde | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail |