WEDSTRIJD
30.07.20 | 1e ronde | Zdenek Kolar | Martin Krumich | 6-2, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zdenek Kolar | 0-0 | |
0-0, 40-0, 0-0, 30-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Martin Krumich | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Zdenek Kolar | 2-0 | |
0-0, 0-0 | ||
3-0 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-A, 0-0, 30-0 | ||
Zdenek Kolar | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-40[BP], 0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
3-2 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 0-0, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Zdenek Kolar | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40, A-40, 0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-3 | Martin Krumich | |
0-0, 0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zdenek Kolar | 4-4 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Martin Krumich | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Zdenek Kolar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Martin Krumich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 0-0 | ||
Zdenek Kolar | 2-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Martin Krumich | |
0-0, 0-0, 0-15, 0-30 | ||
Zdenek Kolar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-1 | Martin Krumich | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Zdenek Kolar | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-30, 0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Martin Krumich | |
0-0, 15-0, 30-0, 0-0, 0-15, 15-30 | ||
Zdenek Kolar | 6-2 | |
6-2 |
1 | ||
Zdenek Kolar | 1-1 | |
0-0, 0-0 | ||
2-1 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-A, 0-0, 30-0 | ||
4-1 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 0-0, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Zdenek Kolar | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40, A-40, 0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-2 | Martin Krumich | |
0-0, 0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Zdenek Kolar | 1-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Zdenek Kolar | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Martin Krumich | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zdenek Kolar vs. Martin Krumich - onderlinge wedstrijden
30.07.20 | 1e ronde | Zdenek Kolar | Martin Krumich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Zdenek Kolar form & Martin Krumich form
Zdenek Kolar - laatste wedstrijden
Martin Krumich - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Rafael Jodar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yanaki Milev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | - Martin Krumich - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-1, Viacheslav Bielinskyi - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
15.10.23 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-74, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | Eric Vanshelboim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 4-0, Sandro Kopp - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Louis Wessels | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Dominik Recek | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Louis Wessels | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail |