WEDSTRIJD
23.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Zhan Skindzer | Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | Kazakhstan F8 | Clay |
STATISTIEKEN
Zhan Skindzer | Artur Kulibaba | |
1e Service % | 63/89 (71%) | 79/109 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/63 (67%) | 41/79 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/26 (23%) | 16/30 (53%) |
Benutte Breakpoints | 6/18 (33%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/109 (48%) | 41/89 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/198 (51%) | 98/198 (49%) |
Dubbele fouten | 9 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Artur Kulibaba | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zhan Skindzer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Zhan Skindzer | 2-0 | |
Zhan Skindzer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Artur Kulibaba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhan Skindzer | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zhan Skindzer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Artur Kulibaba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Zhan Skindzer | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zhan Skindzer | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-5 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
3 | ||
Zhan Skindzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Artur Kulibaba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zhan Skindzer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Artur Kulibaba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhan Skindzer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Artur Kulibaba | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zhan Skindzer | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Artur Kulibaba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-5 | Artur Kulibaba | |
4-5 | Artur Kulibaba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zhan Skindzer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Zhan Skindzer | 6-5 | |
Zhan Skindzer | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
Belarus
18.05.00, 23 Jaar
18.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
30.05.99, 24 Jaar
30.05.99, 24 Jaar
Zhan Skindzer vs. Artur Kulibaba - onderlinge wedstrijden
23.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Zhan Skindzer | Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | Kazakhstan F8 | Clay |
Zhan Skindzer form & Artur Kulibaba form
Zhan Skindzer - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Britikov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F26 - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Alonte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Egypt F25 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.09.18 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Flemming Peters | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Bagrinovskiy | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Roman Khassanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.16 Kwalif. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Belarus F4 - I. hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - I. hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Artur Kulibaba - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F7 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hungary F6 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |