WEDSTRIJD
29.01.20 | 1e ronde | Zsombor Piros | Federico Campana | 6-3, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Zsombor Piros | Federico Campana | |
1e Service % | 35/50 (70%) | 26/43 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/35 (63%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/15 (73%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/43 (51%) | 17/50 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/93 (59%) | 38/93 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Federico Campana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zsombor Piros | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Federico Campana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zsombor Piros | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Federico Campana | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zsombor Piros | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zsombor Piros | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Zsombor Piros | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-2 | Federico Campana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zsombor Piros | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Federico Campana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Federico Campana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
13.04.98, 25 Jaar
15170 $
13.04.98, 25 Jaar
15170 $
Zsombor Piros vs. Federico Campana - onderlinge wedstrijden
29.01.20 | 1e ronde | Zsombor Piros | Federico Campana | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Zsombor Piros form & Federico Campana form
Zsombor Piros - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 2e ronde | vs. Mate Valkusz | - | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Federico Campana - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-74, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Milos Mikovic | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Carlo Cataldi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Kaya Arinc | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cemil Tugra Duran | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tair Niyazov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melih Anavatan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Niccolo Ciavarella | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |