Zura Tkemaladze vs. Saba Purtseladze 13.05.2019

Zura Tkemaladze vs. Saba Purtseladze 13.05.2019 - M15 Antalya - confrontatie

WEDSTRIJD

13.05.191e ronde van de kwal.Zura Tkemaladze Saba Purtseladze 6-1, 3-6, 10-8 Turkey M15 Antalya Clay

STATISTIEKEN

10-8

Zura Tkemaladze
Georgia
04.06.00, 20 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Georgia
20.08.01, 18 Jaar







Saba Purtseladze
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Zura Tkemaladze vs. Saba Purtseladze - onderlinge wedstrijden

13.05.191e ronde van de kwal.Zura TkemaladzeSaba Purtseladze6-1, 3-6, 10-8 wedstrijd detailTurkey M15 Antalya Clay

Zura Tkemaladze - laatste wedstrijden

Georgia Davis Cup - Hard
07.03.20
vs. Kristjan Tamm3-6, 6-2, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M25 Antalya - Clay
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Duje Ajdukovic5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Erden Er6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Davide Pontoglio3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
11.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Alen Rogic Hadzalic4-6, 6-4, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Qatar M15 Doha - Hard
16.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Yaraslav Shyla1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Qatar M15 Doha - Hard
11.12.19
1e ronde
vs. Yaraslav Shyla2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
25.09.19
1e ronde
vs. Aly Shokeir6-0, 4-6, 0-4, - Zura Tkemaladze - scratchnederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
15.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Victor Ernaelsteen5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
11.09.19
1e ronde
vs. Marco De Rossi6-3, 2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M15 Telavi - Clay
31.07.19
1e ronde
vs. Alexander Donski6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M15 Telavi - Clay
23.07.19
1e ronde
vs. Saida'Lo Saidkarimov3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M15 Telavi - Clay
17.07.19
1e ronde
vs. Alexey Zakharov3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
22.05.19
1e ronde
vs. Christopher Heyman6-72, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
21.05.19
Kwalif.
vs. Mert Alkaya6-4, 2-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
20.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Rafael E. Grovas6-0, 7-61 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
14.05.19
Kwalif.
vs. Mert Naci Turker4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Saba Purtseladze6-1, 3-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Anze Arh2-6, 6-3, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M15 Tbilisi - Hard
01.05.19
1e ronde
vs. Michal Konecny2-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
25.02.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mircea-Alexandru Jecan4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
18.02.19
1e ronde van de kwal.
vs. Andrey Chepelev2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Belarus Belarus F3 - Hard
19.08.18
1e ronde van de kwal.
vs. Mert Naci Turker2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Belarus Belarus F2 - Hard
11.08.18
1e ronde van de kwal.
vs. Cengiz Aksu1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Georgia Georgia F3 - Clay
25.07.18
1e ronde
vs. Shahin Khaledan5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia Georgia F2 - Clay
14.07.18
1e ronde van de kwal.
vs. Grigoriy Lomakin3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia Georgia F1 - Clay
09.07.18
2e ronde van de kwal.
vs. Nikita Mashtakov6-73, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
08.07.18
1e ronde van de kwal.
vs. Egor Matvievici6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey Turkey F22 - Clay
02.06.18
1e ronde van de kwal.
vs. Boris Butulija4-6, 7-5, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F21 - Clay
26.05.18
1e ronde van de kwal.
vs. Karl William Wurth Mac-Leay5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail

Saba Purtseladze - laatste wedstrijden

Turkey M15 Antalya - Clay
01.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ferran Ventura-Martell2-6, 6-4, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Kazakhstan M25 Aktobe - I. hard
17.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Mikhail Fufygin2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Kazakhstan M25 Aktobe - I. hard
10.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Yaraslav Shyla4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
12.12.19
1e ronde
vs. Niklas Schell3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
04.12.19
1e ronde
vs. Marc Dijkhuizen3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
25.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Lisandru Rodriguez6-71, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
24.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Nabi Kustepe6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Uzbekistan M15 Bukhara - Hard
15.10.19
Kwalif.
vs. Sergey Shipilov2-6, 6-2, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
14.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Naesar Jewoor6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Uzbekistan M15 Karshi - Hard
09.10.19
1e ronde
vs. Alexandr Binda7-63, 3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
08.10.19
Kwalif.
vs. Ivan Denisov7-68, 6-3 overwinningwedstrijd detail
07.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Nikoloz Davlianidze6-4, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Georgia M15 Telavi - Clay
01.08.19
2e ronde
vs. Cengiz Aksu6-4, 5-7, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
31.07.19
1e ronde
vs. Maksim Tikhomirov6-3, 2-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Georgia M15 Telavi - Clay
23.07.19
1e ronde
vs. Djurabeck Karimov6-72, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M15 Telavi - Clay
16.07.19
1e ronde
vs. Mikhail Fufygin6-71, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
21.05.19
Kwalif.
vs. Kuzey Cekirge4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
20.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Andrei Molyak6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Zura Tkemaladze1-6, 6-3, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
07.05.19
Kwalif.
vs. Vlad Victor Cornea4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
06.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Stefanos Sakellaridis6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Georgia M15 Tbilisi - Hard
30.04.19
1e ronde
vs. Shahar Elbaz6-3, 3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
25.02.19
1e ronde van de kwal.
vs. Dan Alexandru Tomescu2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia Georgia F3 - Clay
26.07.18
2e ronde
vs. Maksim Tikhomirov1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.07.18
1e ronde
vs. Nikoloz Davlianidze6-4, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Georgia Georgia F2 - Clay
14.07.18
1e ronde van de kwal.
vs. Yan Bondarevskiy0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia Georgia F1 - Clay
07.07.18
1e ronde van de kwal.
vs. Rafik Terzyan2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia Georgia F1 - Clay
03.07.17
2e ronde van de kwal.
vs. Manfred Fellin2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
<