Naam: Yuta Kawahashi
Land: Japan
Geboortedag: 26.01.98, 26 Jaar
ATP Ranking: 679
TOP ranking positie: 673 (05.02.24, 45 punten)
Punten: 45
Premies: 21504 $
Aantal wedstrijden in totaal: 149
Overwinningen: 95
Successen: 63.76 %
Land: Japan
Geboortedag: 26.01.98, 26 Jaar
ATP Ranking: 679
TOP ranking positie: 673 (05.02.24, 45 punten)
Punten: 45
Premies: 21504 $
Aantal wedstrijden in totaal: 149
Overwinningen: 95
Successen: 63.76 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2023 | 36/22 | 27/17 | 8/2 | 1/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 11/4 | 10/3 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 23/8 | 23/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 8/5 | 2/3 | 0/1 | 1/1 | 5/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 9/6 | 8/5 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 2/5 | 2/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 6/4 | 5/2 | 1/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 95/54 | 77/43 | 11/6 | 2/4 | 5/1 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 63.76 % | 64.17 % | 64.71 % | 33.33 % | 83.33 % | 0 % | 0 % |
Yuta Kawahashi / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Yuta Kawahashi form
Yuta Kawahashi / laatste 50 wedstrijden
28.12.23 | 2e ronde | Takuya Kumasaka | Yuta Kawahashi | 6-2, 3-0, Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | M15 Yanagawa | Hard | |
26.12.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Yuto Oki | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |||
21.12.23 | 2e ronde | Taisei Ichikawa | Yuta Kawahashi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Yanagawa | Hard | |
20.12.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Woobin Shin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
02.12.23 | Halve finale | Alexey Zakharov | Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Kuala | Hard | |
01.12.23 | Kwartfinale | Yuta Kawahashi | Andrea Bacaloni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |||
30.11.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Patrik Oplustil | 6-0, 5-2, Patrik Oplustil - scratch | wedstrijd detail | |||
28.11.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Shohei Chikami | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
23.11.23 | 2e ronde | Ryota Tanuma | Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Ipoh | Hard | |
22.11.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Kokoro Isomura | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |||
17.11.23 | Kwartfinale | Andre Ilagan | Yuta Kawahashi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Kuching | Hard | |
16.11.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Andrea Bacaloni | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |||
15.11.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.09.23 | 1e ronde | Gage Brymer | Yuta Kawahashi | 1-6, 7-69, 4-1, Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | M25 Takasaki | Hard | |
15.09.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Gage Brymer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Sapporo | Hard | |
15.09.23 | Kwartfinale | Hayato Matsuoka | Yuta Kawahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
13.09.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Woobin Shin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
31.08.23 | 2e ronde | Yurii Dzhavakian | Yuta Kawahashi | 4-6, 6-3, 1-1, Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | M15 Nakhon | Hard | |
30.08.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Ishaque Eqbal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
22.08.23 | 1e ronde | Mitsuki Wei Kang Leong | Yuta Kawahashi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Nakhon | Hard | |
18.08.23 | Kwartfinale | Sora Fukuda | Yuta Kawahashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Jakarta | Hard | |
17.08.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Seon Yong Han | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
16.08.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Patrik Oplustil | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
10.08.23 | 2e ronde | Blake Mott | Yuta Kawahashi | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Jakarta | Hard | |
09.08.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Young Seok Kim | 6-4, 3-0, Young Seok Kim - scratch | wedstrijd detail | |||
22.07.23 | Halve finale | Maximus Jones | Yuta Kawahashi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Nakhon | Hard | |
21.07.23 | Kwartfinale | Yuta Kawahashi | Jea Moon Lee | 6-2, 1-0, Jea Moon Lee - scratch | wedstrijd detail | |||
20.07.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Tommy Czaplinski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
19.07.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Thantub Suksumrarn | 1-6, 7-5, 3-0, Thantub Suksumrarn - scratch | wedstrijd detail | |||
30.06.23 | Kwartfinale | Fitriadi M Rifqi | Yuta Kawahashi | 6-74, 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Jakarta | Hard | |
29.06.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Kazuma Kawachi | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |||
27.06.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Digvijaypratap Singh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
21.06.23 | 1e ronde | Yurii Dzhavakian | Yuta Kawahashi | 2-6, 6-4, 2-1, Yuta Kawahashi - scratch | wedstrijd detail | M15 Jakarta | Hard | |
17.06.23 | Halve finale | Omar Jasika | Yuta Kawahashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Jakarta | Hard | |
17.06.23 | Kwartfinale | Yuta Kawahashi | Patrik Oplustil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
15.06.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Nitin Kumar Sinha | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
14.06.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Sidharth Rawat | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |||
04.06.23 | Finale | Yuta Kawahashi | Tatsuma Ito | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Karuizawa | Clay | |
03.06.23 | Kwartfinale | Yuta Kawahashi | Hikaru Shiraishi | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |||
03.06.23 | Halve finale | Yuta Kawahashi | Sanhui Shin | 6-3, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |||
01.06.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Jake Delaney | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
30.05.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Tomohiro Masabayashi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
24.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Hanyi Liu | Yuta Kawahashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Jakarta | Hard | |
21.04.23 | Kwartfinale | Jea Moon Lee | Yuta Kawahashi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Jakarta | Hard | |
20.04.23 | 2e ronde | Yuta Kawahashi | Tomohiro Masabayashi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.04.23 | 1e ronde | Yuta Kawahashi | Ramkumar Ramanathan | 6-2, Ramkumar Ramanathan - scratch | wedstrijd detail | |||
18.04.23 | Kwalif. | Yuta Kawahashi | Kelsey Stevenson | 4-1, Kelsey Stevenson - scratch | wedstrijd detail | |||
17.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Yuta Kawahashi | Kazuki Nishiwaki | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
16.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Yuta Kawahashi | Jiayang Dong | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
11.04.23 | Kwalif. | Juan Manuel La Serna | Yuta Kawahashi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |