W15 Santarem 2020 livescore, live uitslagen

W15 Santarem live, $15K

Dames enkelspel Hard Portugal W15 Santarem sets 1 2 3 4 5
20.09.20
Finale
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Martyna Kubka 0 0 0
19.09.20
Halve finale
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Oceane Babel 0 0 2
19.09.20
Halve finale
Martyna Kubka 2 6 7
Barbara Gatica 0 2 65
18.09.20
Kwartfinale
Beatriz Haddad Maia 2 6 3 6
Justina Mikulskyte 1 2 6 1
18.09.20
Kwartfinale
Barbara Gatica 2 4 6 6
Magali Kempen 1 6 2 1
19.09.20
Kwartfinale
Oceane Babel 2 4 7 6
Viktoria Morvayova 1 6 5 4
19.09.20
Kwartfinale
Martyna Kubka 2 7 6 6
Ingrid Gamarra Martins 1 68 75 4
17.09.20
2e ronde
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Anastasia Kulikova 0 1 1
17.09.20
2e ronde
Barbara Gatica 2 4 7 6
Rosa Vicens Mas 1 6 5 0
17.09.20
2e ronde
Ingrid Gamarra Martins 2 2 6 7
Valeriya Strakhova 1 6 1 68
17.09.20
2e ronde
Magali Kempen 2 7 6
Arlinda Rushiti 0 5 3
17.09.20
2e ronde
Justina Mikulskyte 2 5 6 6
Julie Belgraver 1 7 3 0
17.09.20
2e ronde
Oceane Babel 2 2 6 6
Ekaterina Shalimova 1 6 4 3
17.09.20
2e ronde
Martyna Kubka 2 6 7
Jacqueline Cabaj Awad 0 4 61
18.09.20
2e ronde
Viktoria Morvayova 1 w/o
Daria Mishina 0
15.09.20
1e ronde
Ingrid Gamarra Martins 2 6 6
Elizabet Hamaliy 0 4 1
15.09.20
1e ronde
Justina Mikulskyte 2 6 1 6
Carolina Meligeni Alves 1 4 6 3
15.09.20
1e ronde
Anastasia Kulikova 2 6 6
Freya Christie 0 2 0
15.09.20
1e ronde
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Mallaurie Noel 0 3 3
15.09.20
1e ronde
Julie Belgraver 2 6 3 6
Ramu Ueda 1 3 6 3
15.09.20
1e ronde
Oceane Babel 2 6 6
Francisca Jorge 0 4 0
16.09.20
1e ronde
Daria Mishina 2 6 6 6
Maria Ines Fonte 1 1 74 3
16.09.20
1e ronde
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Alice Robbe 0 1 3
16.09.20
1e ronde
Valeriya Strakhova 2 6 3 7
Victoria Rodriguez 1 2 6 64
16.09.20
1e ronde
Barbara Gatica 2 6 2 6
Joanne Zuger 1 3 6 2
16.09.20
1e ronde
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Kelia Le Bihan 0 4 2
16.09.20
1e ronde
Magali Kempen 2 6 6
Celia Cervino Ruiz 0 4 2
16.09.20
1e ronde
Arlinda Rushiti 2 6 6
Ana Filipa Santos 0 1 0
16.09.20
1e ronde
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Nina Stadler 0 4 2
16.09.20
1e ronde
Viktoria Morvayova 2 6 1 7
Helene Scholsen 1 4 6 63
16.09.20
1e ronde
Martyna Kubka 2 6 7
Maria Gutierrez Carrasco 0 4 5
15.09.20
Kwalif.
Barbara Gatica 2 6 6
Clarine Lerby 0 3 3
15.09.20
Kwalif.
Helene Scholsen 2 7 7
Chiara Girelli 0 63 5
15.09.20
Kwalif.
Freya Christie 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 3 4
15.09.20
Kwalif.
Celia Cervino Ruiz 1 6 4
Clara Vlasselaer scratch 0 3 0
15.09.20
Kwalif.
Alice Robbe 2 6 6
Rebeca Pereira 0 0 3
15.09.20
Kwalif.
Kelia Le Bihan 2 6 6
Elizaveta Koklina 0 4 0
15.09.20
Kwalif.
Ekaterina Shalimova 2 6 6
Sinead Lohan 0 1 2
15.09.20
Kwalif.
Martyna Kubka 2 6 6
Valentina Losciale 0 2 2
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Rebeca Pereira 2 6 6
Anastasia Veselova 0 4 0
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Helene Scholsen 2 6 6
Alexandra Silva 0 2 1
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Sinead Lohan 2 6 6
Joana Indio 0 0 1
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Celia Cervino Ruiz 2 6 6
Milla Sequeira 0 0 3
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Valentina Losciale 2 3 6 13
Caitlyn Portela 1 6 4 11
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Warona Mdlulwa 2 6 6
Beatriz Neves 0 0 2
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Kelia Le Bihan 2 6 6
Madalena Marques 0 0 1
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Elizaveta Koklina 2 6 7
Natalia Fehr 0 4 5
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Clara Vlasselaer 2 6 6
Carolina Caetano Reis 0 1 2
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Chiara Girelli 2 6 6
Olga Parres Azcoitia 0 4 4
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Martyna Kubka 2 6 6
Sana Garakani 0 0 0
14.09.20
1e ronde van de kwal.
Clarine Lerby 2 6 6
Nadine Keller 0 2 4
Dames dubbelspel Hard Portugal W15 Santarem sets 1 2 3 4 5
19.09.20
Finale
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 2 6 6
Martyna Kubka/Valeriya Strakhova 0 2 3
19.09.20
Halve finale
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 2 7 3 11
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 1 5 6 9
19.09.20
Halve finale
Martyna Kubka/Valeriya Strakhova 2 6 4 10
Freya Christie/Ekaterina Shalimova 1 4 6 8
18.09.20
Kwartfinale
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 1 w/o
Elizaveta Koklina/Daria Mishina 0
18.09.20
Kwartfinale
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 2 6 6
Riya Bhatia/Ramu Ueda 0 0 1
18.09.20
Kwartfinale
Martyna Kubka/Valeriya Strakhova 2 7 6
Carolina Meligeni Alves/Ingrid Gamarra Martins 0 64 0
18.09.20
Kwartfinale
Freya Christie/Ekaterina Shalimova 2 6 6 10
Maria Ines Fonte/Ana Filipa Santos 1 74 4 8
15.09.20
1e ronde
Carolina Meligeni Alves/Ingrid Gamarra Martins 2 6 6
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa 0 0 1
15.09.20
1e ronde
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 2 6 7
Magali Kempen/Helene Scholsen 0 2 5
15.09.20
1e ronde
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia 2 6 7
Nadine Keller/Nina Stadler 0 4 5
15.09.20
1e ronde
Elizaveta Koklina/Daria Mishina 2 3 6 13
Elizabet Hamaliy/Sinead Lohan 1 6 3 11
15.09.20
1e ronde
Martyna Kubka/Valeriya Strakhova 2 6 6
Celia Cervino Ruiz/Valentina Losciale 0 2 3
15.09.20
1e ronde
Maria Ines Fonte/Ana Filipa Santos 2 6 6
Natalia Fehr/Beatriz Neves 0 1 1
15.09.20
1e ronde
Freya Christie/Ekaterina Shalimova 2 0 6 10
Jacqueline Cabaj Awad/Victoria Rodriguez 1 6 4 8
16.09.20
1e ronde
Riya Bhatia/Ramu Ueda 1 w/o
Kelia Le Bihan/Mallaurie Noel 0
<