W25 Istanbul 2020 livescore, live uitslagen

W25 Istanbul live, $25K

Dames enkelspel I. hard Turkey W25 Istanbul sets 1 2 3 4 5
31.10.20
Finale
Kaia Kanepi 2 6 6
Vera Zvonareva 0 3 3
30.10.20
Halve finale
Vera Zvonareva 2 6 6
Francesca Jones 0 2 1
30.10.20
Halve finale
Kaia Kanepi 2 6 6
Jaqueline Cristian 0 4 2
29.10.20
Kwartfinale
Vera Zvonareva 2 6 6
Katarina Zavatska 0 4 1
29.10.20
Kwartfinale
Kaia Kanepi 2 6 7
Andrea Lazaro Garcia 0 3 67
29.10.20
Kwartfinale
Jaqueline Cristian 2 6 6
Elena Gabriela Ruse 0 1 4
29.10.20
Kwartfinale
Francesca Jones 2 6 7
Reka-Luca Jani 0 3 5
28.10.20
2e ronde
Vera Zvonareva 2 6 6
Tena Lukas 0 1 2
28.10.20
2e ronde
Kaia Kanepi 2 6 6
Lucie Havlickova 0 2 4
28.10.20
2e ronde
Reka-Luca Jani 2 5 6 6
Ipek Oz 1 7 3 0
28.10.20
2e ronde
Andrea Lazaro Garcia 2 4 6 6
Bibiane Schoofs 1 6 0 3
28.10.20
2e ronde
Jaqueline Cristian 2 6 6
Pemra Ozgen 0 1 2
28.10.20
2e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 7 6
Daria Snigur 0 62 3
28.10.20
2e ronde
Francesca Jones 2 0 7 6
Jana Fett 1 6 65 1
28.10.20
2e ronde
Katarina Zavatska 2 6 7
Despina Papamichail 0 2 5
26.10.20
1e ronde
Vera Zvonareva 2 6 6
Anastasia Zakharova 0 2 2
26.10.20
1e ronde
Elena Gabriela Ruse 2 6 7
Valeria Savinykh 0 2 5
26.10.20
1e ronde
Jana Fett 2 6 6
Zeynep Sonmez 0 2 1
26.10.20
1e ronde
Ipek Oz 1 5
Jessika Ponchet scratch 0 6
26.10.20
1e ronde
Francesca Jones 2 6 6
Lesley Kerkhove 0 1 3
26.10.20
1e ronde
Katarina Zavatska 2 6 7
Linda Fruhvirtova 0 4 5
26.10.20
1e ronde
Daria Snigur 2 6 6
Ayla Aksu 0 1 1
27.10.20
1e ronde
Kaia Kanepi 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 1 3
27.10.20
1e ronde
Bibiane Schoofs 2 7 4 6
Yuliya Hatouka 1 64 6 1
27.10.20
1e ronde
Pemra Ozgen 2 6 6
Isabella Shinikova 0 4 3
27.10.20
1e ronde
Despina Papamichail 2 6 6
Dooa Akyurek 0 3 2
27.10.20
1e ronde
Reka-Luca Jani 2 6 7
Cagla Buyukakcay 0 4 66
27.10.20
1e ronde
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Dejana Radanovic 0 3 4
27.10.20
1e ronde
Tena Lukas 2 6 4 6
Valentini Grammatikopoulou 1 2 6 2
27.10.20
1e ronde
Jaqueline Cristian 2 6 7
Nefisa Berberovic 0 2 61
27.10.20
1e ronde
Lucie Havlickova 2 6 6
Shalimar Talbi 0 4 1
26.10.20
Kwalif.
Despina Papamichail 2 6 3 10
Ekaterina Kazionova 1 3 6 4
26.10.20
Kwalif.
Andrea Lazaro Garcia 2 5 7 10
Ivana Popovic 1 7 5 6
26.10.20
Kwalif.
Valentini Grammatikopoulou 2 2 6 10
Ekaterina Yashina 1 6 4 8
26.10.20
Kwalif.
Dejana Radanovic 2 6 6
Anastasiya Shoshyna 0 1 3
26.10.20
Kwalif.
Nefisa Berberovic 2 6 6
Katherine Sebov 0 2 4
26.10.20
Kwalif.
Yuliya Hatouka 2 7 4 10
Maia Lumsden 1 64 6 3
26.10.20
Kwalif.
Shalimar Talbi 2 6 7
Suzan Lamens 0 4 66
26.10.20
Kwalif.
Lucie Havlickova 2 3 6 10
Margot Yerolymos 1 6 2 3
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Despina Papamichail 2 6 6
Betina Tokac 0 1 1
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Yashina 2 7 6 10
Ena Kajevic 1 62 77 6
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Iroda Makhamatjonova 0 0 0
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Maia Lumsden 2 6 6
Begum Elif Gumussoy 0 0 0
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Anastasiya Shoshyna 2 6 7
Anhzelika Isaeva 0 2 5
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Margot Yerolymos 2 6 6
Ceylin Ipek 0 0 0
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Kazionova 2 7 6
Rosalie Van Der Hoek 0 5 4
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Nefisa Berberovic 2 4 6 10
Olivia Nicholls 1 6 1 8
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Yuliya Hatouka 2 6 6
Doga Turkmen 0 0 0
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Shalimar Talbi 2 6 6
Erika Reinhardt 0 1 0
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Suzan Lamens 2 6 6
Cemre Anil 0 3 3
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Ivana Popovic 2 6 6
Melis Sezer 0 4 4
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Lucie Havlickova 2 7 3 10
Anastasia Tikhonova 1 5 6 2
Dames dubbelspel I. hard Turkey W25 Istanbul sets 1 2 3 4 5
30.10.20
Finale
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Maia Lumsden/Melis Sezer 0 3 4
29.10.20
Halve finale
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse 2 3 6 10
Valentini Grammatikopoulou/Reka-Luca Jani 1 6 3 6
29.10.20
Halve finale
Maia Lumsden/Melis Sezer 2 6 3 10
Bibiane Schoofs/Rosalie Van Der Hoek 1 4 6 7
28.10.20
Kwartfinale
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse 2 5 7 10
Shalimar Talbi/Anastasia Zakharova 1 7 61 7
28.10.20
Kwartfinale
Bibiane Schoofs/Rosalie Van Der Hoek 2 6 7
Olivia Nicholls/Despina Papamichail 0 3 65
28.10.20
Kwartfinale
Maia Lumsden/Melis Sezer 2 3 7 10
Valeria Savinykh/Ekaterina Yashina 1 6 65 8
28.10.20
Kwartfinale
Valentini Grammatikopoulou/Reka-Luca Jani 2 4 7 10
Cemre Anil/Suzan Lamens 1 6 63 7
27.10.20
1e ronde
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse 2 6 6 10
Ayla Aksu/Ipek Oz 1 74 3 5
27.10.20
1e ronde
Bibiane Schoofs/Rosalie Van Der Hoek 2 6 6
Linda Fruhvirtova/Anastasia Tikhonova 0 3 1
27.10.20
1e ronde
Olivia Nicholls/Despina Papamichail 2 6 6
Dooa Akyurek/Anhzelika Isaeva 0 3 1
27.10.20
1e ronde
Valeria Savinykh/Ekaterina Yashina 2 3 6 10
Nefisa Berberovic/Isabella Shinikova 1 6 1 7
27.10.20
1e ronde
Maia Lumsden/Melis Sezer 2 7 6
Yuliya Hatouka/Ekaterina Kazionova 0 63 2
27.10.20
1e ronde
Cemre Anil/Suzan Lamens 2 6 6
Ceylin Ipek/Iroda Makhamatjonova 0 1 1
27.10.20
1e ronde
Valentini Grammatikopoulou/Reka-Luca Jani 2 7 6
Beyda Baykal/Doga Turkmen 0 62 2
27.10.20
1e ronde
Shalimar Talbi/Anastasia Zakharova 2 6 6
Begum Elif Gumussoy/Lucie Havlickova 0 0 0
<