W60+H La Bisbal 2019 livescore, live uitslagen

W60+H La Bisbal D'Emporda live, $60K+H

Dames enkelspel Clay Spain W60+H La Bisbal sets 1 2 3 4 5
20.05.19
Finale
Xiyu Wang 2 4 6 6
Dalma Galfi 1 6 3 2
19.05.19
Halve finale
Dalma Galfi 2 4 6 7
Paula Badosa Gibert 1 6 2 65
19.05.19
Halve finale
Xiyu Wang 2 2 6 7
Ekaterine Gorgodze 1 6 3 62
17.05.19
Kwartfinale
Ekaterine Gorgodze 2 6 7
Naiktha Bains 0 2 5
17.05.19
Kwartfinale
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Mandy Minella 0 3 4
17.05.19
Kwartfinale
Dalma Galfi 2 3 6 6
Maryna Zanevska 1 6 1 2
17.05.19
Kwartfinale
Xiyu Wang 2 7 7
Marta Kostyuk 0 5 5
16.05.19
2e ronde
Mandy Minella 2 6 7
Yanina Wickmayer 0 3 64
16.05.19
2e ronde
Ekaterine Gorgodze 2 6 7
Ivana Jorovic 0 4 5
16.05.19
2e ronde
Maryna Zanevska 2 6 7
Olga Danilovic 0 3 64
16.05.19
2e ronde
Naiktha Bains 2 0 6 6
Aliona Bolsova 1 6 4 2
16.05.19
2e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Rosa Vicens Mas 0 3 1
16.05.19
2e ronde
Dalma Galfi 2 3 6 6
Marie Bouzkova 1 6 3 3
16.05.19
2e ronde
Xiyu Wang 2 6 6
Daniela Seguel 0 4 3
16.05.19
2e ronde
Marta Kostyuk 2 6 6
Stefanie Voegele 0 2 3
14.05.19
1e ronde
Ekaterine Gorgodze 2 1 7 7
Zoe Hives 1 6 64 60
14.05.19
1e ronde
Daniela Seguel 2 6 6
Varvara Flink 0 4 1
14.05.19
1e ronde
Maryna Zanevska 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 2 4
14.05.19
1e ronde
Ivana Jorovic 2 6 6
Renata Zarazua 0 2 3
14.05.19
1e ronde
Olga Danilovic 2 7 6
Nadia Podoroska 0 68 2
14.05.19
1e ronde
Xiyu Wang 2 6 6 6
Julia Glushko 1 3 71 0
15.05.19
1e ronde
Mandy Minella 2 6 7
Francesca Jones 0 2 5
15.05.19
1e ronde
Stefanie Voegele 2 1 7 6
Mirjam Bjorklund 1 6 5 4
15.05.19
1e ronde
Yanina Wickmayer 2 5 6 6
Katarina Zavatska 1 7 0 2
15.05.19
1e ronde
Naiktha Bains 2 7 7
Georgina Garcia-Perez 0 5 63
15.05.19
1e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Kristina Kucova 0 4 4
15.05.19
1e ronde
Aliona Bolsova 2 6 7
Claudia Hoste Ferrer 0 1 62
15.05.19
1e ronde
Marie Bouzkova 2 6 6
Valentini Grammatikopoulou 0 3 2
15.05.19
1e ronde
Dalma Galfi 2 6 6
Sabine Lisicki 0 1 1
15.05.19
1e ronde
Rosa Vicens Mas 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 3 4
15.05.19
1e ronde
Marta Kostyuk 2 6 6
Arina Rodionova 0 1 1
13.05.19
Kwalif.
Dalma Galfi 2 6 6 10
Caroline Werner 1 74 4 8
13.05.19
Kwalif.
Mirjam Bjorklund 2 6 6
Katharina Hobgarski 0 1 4
13.05.19
Kwalif.
Rosa Vicens Mas 2 6 7
Akgul Amanmuradova 0 2 5
13.05.19
Kwalif.
Francesca Jones 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 4 2
13.05.19
Kwalif.
Marta Kostyuk 2 6 1 10
Varvara Gracheva 1 3 6 1
14.05.19
Kwalif.
Naiktha Bains 2 6 6
Andrea Gamiz 0 4 3
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Akgul Amanmuradova 2 3 6 10
Olga Saez Larra 1 6 2 5
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Gabriela Ce 0 2 3
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Andrea Gamiz 2 6 6
Despina Papamichail 0 4 3
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Caroline Werner 2 6 3 10
Laura Pigossi 1 0 6 8
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Naiktha Bains 1 w/o
Rosalie Van Der Hoek 0
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Katharina Hobgarski 2 6 7
Maria Gutierrez Carrasco 0 2 65
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Dalma Galfi 2 6 6
Lea Aiche 0 0 0
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Mirjam Bjorklund 2 3 6 10
Guiomar Zuleta De Reales 1 6 0 8
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Rosa Vicens Mas 2 7 6
Andrea Lazaro Garcia 0 5 3
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Francesca Jones 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 4 2
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Varvara Gracheva 2 6 6
Esther Lopez Alcaraz 0 1 1
13.05.19
1e ronde van de kwal.
Marta Kostyuk 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 2 1
Dames dubbelspel Clay Spain W60+H La Bisbal sets 1 2 3 4 5
13.05.19
Finale
Arina Rodionova/Storm Sanders 2 6 6
Dalma Galfi/Georgina Garcia-Perez 0 4 4
13.05.19
Halve finale
Dalma Galfi/Georgina Garcia-Perez 2 7 6
Laura Pigossi/Rosalie Van Der Hoek 0 5 0
13.05.19
Halve finale
Arina Rodionova/Storm Sanders 2 6 4 10
Aliona Bolsova/Xiyu Wang 1 1 6 6
13.05.19
Kwartfinale
Dalma Galfi/Georgina Garcia-Perez 2 4 6 10
Eva Guerrero Alvarez/Guiomar Zuleta De Reales 1 6 3 8
13.05.19
Kwartfinale
Arina Rodionova/Storm Sanders 2 6 3 10
Zoe Hives/Yanina Wickmayer 1 2 6 6
13.05.19
Kwartfinale
Aliona Bolsova/Xiyu Wang 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia 0 4 2
13.05.19
Kwartfinale
Laura Pigossi/Rosalie Van Der Hoek 2 6 6
Alejandra Ferrer Rodriguez/Maria Pages Mere 0 3 1
13.05.19
1e ronde
Eva Guerrero Alvarez/Guiomar Zuleta De Reales 2 6 6
Paula Badosa Gibert/Olga Danilovic 0 2 4
13.05.19
1e ronde
Alejandra Ferrer Rodriguez/Maria Pages Mere 2 6 6
Syuzen Afifi/Laura Barona 0 2 3
13.05.19
1e ronde
Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia 2 1 7 10
Akgul Amanmuradova/Ekaterine Gorgodze 1 6 5 4
13.05.19
1e ronde
Dalma Galfi/Georgina Garcia-Perez 2 6 6
Nora Ayala Serra/Cristina Mayorova Bakhtina 0 3 2
13.05.19
1e ronde
Arina Rodionova/Storm Sanders 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer/Esther Lopez Alcaraz 0 1 0
13.05.19
1e ronde
Aliona Bolsova/Xiyu Wang 2 2 6 11
Nadia Podoroska/Renata Zarazua 1 6 2 9
13.05.19
1e ronde
Laura Pigossi/Rosalie Van Der Hoek 2 6 4 10
Gabriela Ce/Andrea Gamiz 1 4 6 5
<