Biella Challenger 2019 livescore, live uitslagen

Biella Challenger live, ˆ46K+H, Officiële site

Heren enkelspel Clay Italy Biella Challenger sets 1 2 3 4 5
22.09.19
Finale
Gianluca Mager 2 6 6 7
Paolo Lorenzi 1 0 74 5
21.09.19
Halve finale
Paolo Lorenzi 2 6 4 7
Alejandro Davidovich Fokina 1 3 6 5
21.09.19
Halve finale
Gianluca Mager 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 4 2
20.09.19
Kwartfinale
Paolo Lorenzi 2 5 6 6
Andrea Collarini 1 7 4 1
20.09.19
Kwartfinale
Gianluca Mager 2 6 6 6
Tommy Robredo 1 1 74 1
20.09.19
Kwartfinale
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 6
Taro Daniel 0 65 2
20.09.19
Kwartfinale
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Alessandro Giannessi 0 2 1
19.09.19
3e ronde
Tommy Robredo 2 7 3 6
Andrej Martin 1 61 6 3
19.09.19
3e ronde
Paolo Lorenzi 2 6 6
Carlos Berlocq 0 4 3
19.09.19
3e ronde
Alessandro Giannessi 2 7 6
Marco Trungelliti 0 64 1
19.09.19
3e ronde
Andrea Collarini 2 6 6 6
Mario Vilella Martinez 1 74 4 2
19.09.19
3e ronde
Gianluca Mager 2 6 7
Peter Heller 0 4 63
19.09.19
3e ronde
Taro Daniel 2 7 3 6
Federico Gaio 1 64 6 3
19.09.19
3e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Stefano Napolitano 0 4 2
19.09.19
3e ronde
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 2 2
17.09.19
2e ronde
Carlos Berlocq 2 6 6
Riccardo Bonadio 0 1 1
17.09.19
2e ronde
Paolo Lorenzi 2 6 7
Andrea Arnaboldi 0 3 5
17.09.19
2e ronde
Alessandro Giannessi 2 6 6
Giacomo Dambrosi 0 4 4
17.09.19
2e ronde
Andrea Collarini 2 7 5 6
Lorenzo Giustino 1 65 7 3
17.09.19
2e ronde
Marco Trungelliti 2 5 6 6
Hernan Casanova 1 7 3 4
17.09.19
2e ronde
Peter Heller 2 3 6 7
Filippo Baldi 1 6 4 5
17.09.19
2e ronde
Gianluca Mager 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 4 3
18.09.19
2e ronde
Tommy Robredo 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 0 1
18.09.19
2e ronde
Andrej Martin 2 7 6
Eduard Esteve Lobato 0 64 3
18.09.19
2e ronde
Federico Gaio 2 6 6
Viktor Galovic 0 4 4
18.09.19
2e ronde
Stefano Napolitano 2 6 6
Markus Eriksson 0 4 4
18.09.19
2e ronde
Taro Daniel 2 6 6
Daniel Munoz-De La Nava 0 3 4
18.09.19
2e ronde
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Raul Brancaccio 0 1 4
18.09.19
2e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 6
Gian Marco Moroni 0 5 2
18.09.19
2e ronde
Elliot Benchetrit 2 6 3 6
Maxime Chazal 1 3 6 4
18.09.19
2e ronde
Alejandro Davidovich Fokina 2 7 7
Jeremy Jahn 0 5 5
16.09.19
1e ronde
Andrea Arnaboldi 1 7 2
Carlos Boluda-Purkiss scratch 0 5 0
16.09.19
1e ronde
Jeremy Jahn 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 3 4
16.09.19
1e ronde
Andrea Collarini 2 6 6
Thomaz Bellucci 0 3 3
16.09.19
1e ronde
Maxime Chazal 2 6 6
Yuta Shimizu 0 3 3
16.09.19
1e ronde
Viktor Galovic 2 6 7
Daniel Gimeno-Traver 0 3 5
16.09.19
1e ronde
Riccardo Bonadio 2 4 6 6
Pedro Cachin 1 6 3 2
16.09.19
1e ronde
Peter Heller 2 7 6
Jordan Correia Passos Do Carmo 0 64 2
16.09.19
1e ronde
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Matteo Arnaldi 0 3 0
16.09.19
1e ronde
Eduard Esteve Lobato 2 6 6
Gabriele Felline 0 1 0
16.09.19
1e ronde
Hernan Casanova 2 6 7
Christian Lindell 0 1 68
16.09.19
1e ronde
Gian Marco Moroni 1 6 4
Andrea Pellegrino scratch 0 1 1
16.09.19
1e ronde
Giacomo Dambrosi 1 0 5
Pietro Rondoni scratch 0 6 5
17.09.19
1e ronde
Daniel Munoz-De La Nava 2 5 6 7
Sandro Ehrat 1 7 4 66
17.09.19
1e ronde
Markus Eriksson 2 6 7
Federico Arnaboldi 0 4 63
17.09.19
1e ronde
Oscar Jose Gutierrez 2 6 1 6
Gianluigi Quinzi 1 2 6 3
17.09.19
1e ronde
Raul Brancaccio 2 6 6
Fernando Romboli 0 3 2
16.09.19
Kwalif.
Fernando Romboli 2 6 6
Tommaso Barelli 0 3 2
Heren dubbelspel Clay Italy Biella Challenger sets 1 2 3 4 5
21.09.19
Finale
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 7 6
Ariel Behar/Andrey Golubev 0 62 4
20.09.19
Halve finale
Ariel Behar/Andrey Golubev 2 6 6
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 0 3 3
20.09.19
Halve finale
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 6 6
Carlos Berlocq/Pedro Cachin 0 2 1
19.09.19
Kwartfinale
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 2 6 7
Fernando Romboli/David Vega Hernandez 0 3 64
19.09.19
Kwartfinale
Ariel Behar/Andrey Golubev 2 6 6
Matteo Arnaldi/Gabriele Felline 0 1 1
19.09.19
Kwartfinale
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 6 6
Gian Marco Moroni/Mario Vilella Martinez 0 3 1
19.09.19
Kwartfinale
Carlos Berlocq/Pedro Cachin 2 4 7 10
Luca Margaroli/Adil Shamasdin 1 6 62 8
17.09.19
1e ronde
Tomislav Brkic/Ante Pavic 2 6 6
Sandro Ehrat/Markus Eriksson 0 2 4
17.09.19
1e ronde
Carlos Berlocq/Pedro Cachin 2 6 6
Daniel Gimeno-Traver/Daniel Munoz-De La Nava 0 3 2
17.09.19
1e ronde
Gian Marco Moroni/Mario Vilella Martinez 2 6 6 10
Maxime Chazal/Viktor Galovic 1 2 73 5
18.09.19
1e ronde
Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla 2 6 6 10
Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi 1 73 1 3
18.09.19
1e ronde
Ariel Behar/Andrey Golubev 2 6 6
Andre Begemann/Florin Mergea 0 4 2
18.09.19
1e ronde
Fernando Romboli/David Vega Hernandez 2 6 6
Federico Gaio/Andrea Pellegrino 0 3 4
18.09.19
1e ronde
Luca Margaroli/Adil Shamasdin 2 6 3 10
Raul Brancaccio/Enrico Dalla Valle 1 3 6 7
<