Braunschweig Challenger 2019 livescore, live uitslagen

Braunschweig Challenger live, ˆ69K+H, Officiële site

Heren enkelspel Clay Germany Braunschweig Challenger sets 1 2 3 4 5
13.07.19
Finale
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Tobias Kamke 0 66 1
12.07.19
Halve finale
Tobias Kamke 2 7 6
Javier Barranco Cosano 0 5 0
13.07.19
Halve finale
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Henri Laaksonen 0 4 4
11.07.19
Kwartfinale
Tobias Kamke 2 1 6 6
Attila Balazs 1 6 4 4
11.07.19
Kwartfinale
Henri Laaksonen 2 7 6 6
Lukas Rosol 1 64 74 3
11.07.19
Kwartfinale
Thiago Moura Monteiro 2 6 6 6
Casper Ruud 1 4 77 3
11.07.19
Kwartfinale
Javier Barranco Cosano 2 7 7
Jozef Kovalik 0 65 65
10.07.19
3e ronde
Tobias Kamke 2 7 6
Johannes Haerteis 0 5 1
10.07.19
3e ronde
Lukas Rosol 2 4 6 6
Kamil Majchrzak 1 6 4 1
10.07.19
3e ronde
Attila Balazs 1 6 4
Pedro Cachin scratch 0 2 4
10.07.19
3e ronde
Henri Laaksonen 2 4 6 6
Mats Moraing 1 6 3 4
10.07.19
3e ronde
Jozef Kovalik 2 6 6
Botic Van De Zandschulp 0 1 3
10.07.19
3e ronde
Thiago Moura Monteiro 2 7 4 7
Gianluca Mager 1 64 6 65
10.07.19
3e ronde
Casper Ruud 2 6 7
Daniel Altmaier 0 3 5
10.07.19
3e ronde
Javier Barranco Cosano 2 6 6
Marco Trungelliti 0 2 4
08.07.19
2e ronde
Lukas Rosol 2 7 2 6
Tallon Griekspoor 1 5 6 3
08.07.19
2e ronde
Attila Balazs 2 6 6
Elias Ymer 0 3 2
08.07.19
2e ronde
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Steven Diez 0 4 3
08.07.19
2e ronde
Gianluca Mager 2 7 6
Lucas Miedler 0 5 3
08.07.19
2e ronde
Pedro Cachin 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 0 1
08.07.19
2e ronde
Kamil Majchrzak 2 7 6
Carlos Taberner 0 62 3
09.07.19
2e ronde
Tobias Kamke 2 6 7
Stefano Travaglia 0 3 64
09.07.19
2e ronde
Henri Laaksonen 2 6 7
Geoffrey Blancaneaux 0 3 5
09.07.19
2e ronde
Marco Trungelliti 2 7 6
Gonzalo Escobar 0 68 4
09.07.19
2e ronde
Jozef Kovalik 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 1 3
09.07.19
2e ronde
Mats Moraing 2 6 6 6
Emil Ruusuvuori 1 74 4 3
09.07.19
2e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 5 6
Sebastian Ofner 1 1 7 3
09.07.19
2e ronde
Johannes Haerteis 2 3 7 6
Rudolf Molleker 1 6 5 1
09.07.19
2e ronde
Daniel Altmaier 1 6 1
Oscar Otte scratch 0 3 0
09.07.19
2e ronde
Casper Ruud 2 6 7 7
Yannick Hanfmann 1 75 5 5
09.07.19
2e ronde
Javier Barranco Cosano 2 6 7
Hugo Dellien 0 1 63
07.07.19
1e ronde
Attila Balazs 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 1 1
07.07.19
1e ronde
Steven Diez 2 6 3 6
Alexey Vatutin 1 4 6 2
07.07.19
1e ronde
Jozef Kovalik 2 6 6 6
Benjamin Hassan 1 4 75 4
07.07.19
1e ronde
Pedro Cachin 2 7 6
Tim Van Rijthoven 0 5 1
07.07.19
1e ronde
Johannes Haerteis 2 3 7 6
Cedrik-Marcel Stebe 1 6 5 4
07.07.19
1e ronde
Lucas Miedler 2 6 7
Thiemo de Bakker 0 4 62
07.07.19
1e ronde
Carlos Taberner 2 7 6
Peter Heller 0 64 1
07.07.19
1e ronde
Daniel Altmaier 2 6 7
Karim-Mohamed Maamoun 0 4 64
07.07.19
1e ronde
Tallon Griekspoor 2 7 7
Alexandre Muller 0 63 63
08.07.19
1e ronde
Tobias Kamke 2 7 6
Niklas Guttau 0 5 4
08.07.19
1e ronde
Gonzalo Escobar 2 6 6
Joao Domingues 0 1 3
08.07.19
1e ronde
Mats Moraing 2 6 2 7
Nicola Kuhn 1 3 6 5
08.07.19
1e ronde
Yannick Hanfmann 2 7 6
Julian Lenz 0 5 4
08.07.19
1e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Renzo Olivo 0 1 4
08.07.19
1e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Daniel Masur 0 4 4
08.07.19
1e ronde
Javier Barranco Cosano 1 w/o
Maximilian Marterer 0
07.07.19
Kwalif.
Geoffrey Blancaneaux 2 6 4 6
Emil Ruusuvuori 1 2 6 3
07.07.19
Kwalif.
Niklas Guttau 2 7 7
Guillermo Duran 0 63 63
Heren dubbelspel Clay Germany Braunschweig Challenger sets 1 2 3 4 5
13.07.19
Finale
Simone Bolelli/Guillermo Duran 2 6 6
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic 0 3 2
11.07.19
Halve finale
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic 2 6 6
Nicola Kuhn/Daniel Masur 0 3 4
12.07.19
Halve finale
Simone Bolelli/Guillermo Duran 2 6 7
Fabricio Neis/Fernando Romboli 0 4 65
10.07.19
Kwartfinale
Nicola Kuhn/Daniel Masur 2 4 6 10
Geoffrey Blancaneaux/Kimmer Coppejans 1 6 4 6
10.07.19
Kwartfinale
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic 2 7 7
Rudolf Molleker/Nenad Zimonjic 0 5 5
11.07.19
Kwartfinale
Fabricio Neis/Fernando Romboli 2 6 3 10
Andreas Siljestrom/Elias Ymer 1 4 6 3
11.07.19
Kwartfinale
Simone Bolelli/Guillermo Duran 2 6 6
Steven Diez/Joao Domingues 0 0 4
08.07.19
1e ronde
Andreas Siljestrom/Elias Ymer 2 6 4 10
Karim-Mohamed Maamoun/Alexander Merino 1 3 6 7
08.07.19
1e ronde
Rudolf Molleker/Nenad Zimonjic 2 6 6
Lucas Miedler/Mats Moraing 0 3 3
09.07.19
1e ronde
Nicola Kuhn/Daniel Masur 2 7 6
N.Sriram Balaji/James Cerretani 0 61 4
09.07.19
1e ronde
Geoffrey Blancaneaux/Kimmer Coppejans 2 6 4 10
Javier Barranco Cosano/Peter Heller 1 2 6 7
09.07.19
1e ronde
Simone Bolelli/Guillermo Duran 2 6 6
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 0 4 3
09.07.19
1e ronde
Nathaniel Lammons/Antonio Sancic 2 6 7
Andre Begemann/Julian Lenz 0 3 63
10.07.19
1e ronde
Fabricio Neis/Fernando Romboli 2 5 6 10
Sander Gille/Sem Verbeek 1 7 0 8
10.07.19
1e ronde
Steven Diez/Joao Domingues 2 6 6
Sergio Galdos/Nicholas Monroe 0 2 3
<