Hamburg Challenger 2020 livescore, live uitslagen

Hamburg Challenger live, ˆ44K

Heren enkelspel I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
01.11.20
Finale
Taro Daniel 2 6 6
Sebastian Ofner 0 1 2
31.10.20
Halve finale
Taro Daniel 1 w/o
Botic Van De Zandschulp 0
31.10.20
Halve finale
Sebastian Ofner 2 7 6
Kamil Majchrzak 0 63 1
30.10.20
Kwartfinale
Taro Daniel 2 6 6
Henri Laaksonen 0 1 4
30.10.20
Kwartfinale
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Cedrik-Marcel Stebe 0 3 3
30.10.20
Kwartfinale
Sebastian Ofner 2 7 4 6
Roman Safiullin 1 64 6 4
30.10.20
Kwartfinale
Kamil Majchrzak 2 6 6
Nikola Milojevic 0 3 1
28.10.20
2e ronde
Henri Laaksonen 2 7 7
Tobias Kamke 0 60 5
28.10.20
2e ronde
Taro Daniel 2 4 6 6
Maximilian Marterer 1 6 4 3
28.10.20
2e ronde
Nikola Milojevic 2 7 6
Pavel Kotov 0 65 1
28.10.20
2e ronde
Sebastian Ofner 2 7 6
Hugo Gaston 0 65 2
28.10.20
2e ronde
Kamil Majchrzak 2 6 6
Yannick Maden 0 4 4
29.10.20
2e ronde
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6
Oscar Otte 0 3 3
29.10.20
2e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 7
Illya Marchenko 0 4 5
29.10.20
2e ronde
Roman Safiullin 2 7 6
Jeff Wolf 0 61 4
26.10.20
1e ronde
Yannick Maden 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 0 1
26.10.20
1e ronde
Henri Laaksonen 2 6 3 6
Mikael Torpegaard 1 3 6 4
26.10.20
1e ronde
Taro Daniel 2 6 3 6
Arthur Rinderknech 1 3 6 4
26.10.20
1e ronde
Nikola Milojevic 2 7 6
Lukas Lacko 0 5 4
26.10.20
1e ronde
Maximilian Marterer 2 6 6
Maxime Cressy 0 4 4
26.10.20
1e ronde
Sebastian Ofner 2 7 6
Dustin Brown 0 66 2
26.10.20
1e ronde
Kamil Majchrzak 2 6 6
Roberto Marcora 0 3 3
26.10.20
1e ronde
Hugo Gaston 1 7 4
Sumit Nagal scratch 0 5 1
27.10.20
1e ronde
Tobias Kamke 2 3 6 6
Prajnesh Gunneswaran 1 6 4 1
27.10.20
1e ronde
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6
Filip Horansky 0 2 4
27.10.20
1e ronde
Roman Safiullin 2 6 6
Stefano Napolitano 0 2 2
27.10.20
1e ronde
Pavel Kotov 2 6 6 7
Borna Gojo 1 4 76 5
27.10.20
1e ronde
Jeff Wolf 2 6 6
Matthias Bachinger 0 4 3
28.10.20
1e ronde
Illya Marchenko 1 6 3
Daniel Altmaier scratch 0 4 2
28.10.20
1e ronde
Oscar Otte 2 6 6
Marc-Andrea Huesler 0 2 3
28.10.20
1e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 7
Benjamin Bonzi 0 4 5
25.10.20
Kwalif.
Tobias Kamke 2 6 6 6
Illya Marchenko 1 76 3 0
25.10.20
Kwalif.
Matthias Bachinger 2 4 6 6
Hugo Gaston 1 6 4 4
25.10.20
Kwalif.
Stefano Napolitano 2 7 7
Evgeny Karlovskiy 0 66 65
25.10.20
Kwalif.
Pavel Kotov 2 6 7
Marvin Moeller 0 3 65
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Tobias Kamke 2 6 6
Julian Lenz 0 3 1
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Matthias Bachinger 2 7 6
Hiroki Moriya 0 5 3
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Illya Marchenko 2 6 6 6
Mats Rosenkranz 1 74 3 3
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Stefano Napolitano 2 6 5 7
Constant Lestienne 1 4 7 65
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Evgeny Karlovskiy 2 6 3 6
Brayden Schnur 1 3 6 4
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Pavel Kotov 2 7 6
Max Wiskandt 0 64 4
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Hugo Gaston 2 7 6 6
Hugo Grenier 1 60 71 4
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Marvin Moeller 2 6 6 6
Cem Ilkel 1 710 3 4
Heren dubbelspel I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
31.10.20
Finale
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 2 6 1 20
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 1 3 6 18
30.10.20
Halve finale
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 7 6
Dustin Brown/James Cerretani 0 5 3
30.10.20
Halve finale
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 1 w/o
Andre Goransson/Jan Zielinski 0
28.10.20
Kwartfinale
Dustin Brown/James Cerretani 2 6 6
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli 0 4 4
29.10.20
Kwartfinale
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 6
Benito Sanchez Martinez/Cedrik-Marcel Stebe 0 1 3
29.10.20
Kwartfinale
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 2 7 6
Andre Begemann/David Pel 0 62 3
29.10.20
Kwartfinale
Andre Goransson/Jan Zielinski 1 w/o
Hugo Gaston/Arthur Rinderknech 0
27.10.20
1e ronde
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli 2 6 7
Illya Marchenko/Roman Safiullin 0 1 64
27.10.20
1e ronde
Marc-Andrea Huesler/Kamil Majchrzak 2 6 6 10
Maxime Cressy/Albano Olivetti 1 72 4 4
27.10.20
1e ronde
Andre Goransson/Jan Zielinski 2 6 7 10
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 1 73 5 3
27.10.20
1e ronde
Hugo Gaston/Arthur Rinderknech 2 6 4 11
Mikael Torpegaard/Jeff Wolf 1 3 6 9
27.10.20
1e ronde
Dustin Brown/James Cerretani 2 7 6
Brayden Schnur/Jack Withrow 0 65 3
28.10.20
1e ronde
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 2 6 6
Julian Lenz/Yannick Maden 0 3 2
28.10.20
1e ronde
Andre Begemann/David Pel 2 6 7
Marvin Moeller/Max Wiskandt 0 2 5
28.10.20
1e ronde
Benito Sanchez Martinez/Cedrik-Marcel Stebe 2 6 3 10
Fabian Fallert/Mats Rosenkranz 1 2 6 7
<