Hamburg 2020 livescore, live uitslagen

Hamburg European Open - Hamburg live, ˆ1.203M, Officiële site

Heren enkelspel Clay Germany Hamburg sets 1 2 3 4 5
27.09.20
Finale
Andrey Rublev 2 6 3 7
Stefanos Tsitsipas 1 4 6 5
26.09.20
Halve finale
Andrey Rublev 2 6 6
Casper Ruud 0 4 2
26.09.20
Halve finale
Stefanos Tsitsipas 2 7 3 6
Christian Garin 1 5 6 4
25.09.20
Kwartfinale
Christian Garin 2 3 6 6
Alexander Bublik 1 6 4 4
25.09.20
Kwartfinale
Andrey Rublev 2 6 7
Roberto Bautista Agut 0 2 5
25.09.20
Kwartfinale
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
Dusan Lajovic 0 65 2
25.09.20
Kwartfinale
Casper Ruud 2 7 3 6
Ugo Humbert 1 5 6 1
23.09.20
2e ronde
Roberto Bautista Agut 2 6 3 6
Dominik Koepfer 1 3 6 3
23.09.20
2e ronde
Alexander Bublik 2 6 6
Felix Auger Aliassime 0 4 2
23.09.20
2e ronde
Christian Garin 2 6 7
Yannick Hanfmann 0 2 63
23.09.20
2e ronde
Andrey Rublev 2 6 3 6
Tommy Paul 1 1 6 2
24.09.20
2e ronde
Dusan Lajovic 2 6 6
Karen Khachanov 0 1 2
24.09.20
2e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 7 6
Pablo Cuevas 0 5 4
24.09.20
2e ronde
Casper Ruud 2 6 6
Fabio Fognini 0 3 3
24.09.20
2e ronde
Ugo Humbert 2 6 6
Jiri Vesely 0 4 3
21.09.20
1e ronde
Pablo Cuevas 2 6 6
Taylor Harry Fritz 0 4 2
21.09.20
1e ronde
Jiri Vesely 2 7 6
Gilles Simon 0 5 2
21.09.20
1e ronde
Andrey Rublev 2 6 6
Tennys Sandgren 0 3 3
21.09.20
1e ronde
Tommy Paul 2 6 0 6
Kevin Anderson 1 4 6 4
22.09.20
1e ronde
Roberto Bautista Agut 2 6 6
Nikoloz Basilashvili 0 4 3
22.09.20
1e ronde
Fabio Fognini 2 4 6 7
Philipp Kohlschreiber 1 6 1 5
22.09.20
1e ronde
Dusan Lajovic 2 6 6
Adrian Mannarino 0 4 1
22.09.20
1e ronde
Yannick Hanfmann 2 6 6
Gael Monfils 0 4 3
22.09.20
1e ronde
Alexander Bublik 2 6 7
Albert Ramos-Vinolas 0 2 65
22.09.20
1e ronde
Christian Garin 2 6 6
Kei Nishikori 0 0 3
22.09.20
1e ronde
Karen Khachanov 2 7 4 7
Jan-Lennard Struff 1 65 6 5
22.09.20
1e ronde
Dominik Koepfer 2 7 4 6
Yoshihito Nishioka 1 60 6 1
22.09.20
1e ronde
Ugo Humbert 2 6 6
Daniil Medvedev 0 4 3
22.09.20
1e ronde
Felix Auger Aliassime 2 6 7
Lorenzo Sonego 0 2 62
23.09.20
1e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Daniel Evans 0 3 1
23.09.20
1e ronde
Casper Ruud 1 6 2
Benoit Paire scratch 0 4 0
20.09.20
Kwalif.
Pablo Cuevas 2 6 7
Gilles Simon 0 4 62
20.09.20
Kwalif.
Tennys Sandgren 2 6 7
Radu Albot 0 1 64
20.09.20
Kwalif.
Jiri Vesely 2 6 6
Lenny Hampel 0 4 0
20.09.20
Kwalif.
Tommy Paul 2 6 6
Alexander Bublik 0 4 4
19.09.20
1e ronde van de kwal.
Pablo Cuevas 2 7 7
Kevin Krawietz 0 66 63
19.09.20
1e ronde van de kwal.
Gilles Simon 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 1 1
19.09.20
1e ronde van de kwal.
Radu Albot 2 7 6
Juan Ignacio Londero 0 65 4
19.09.20
1e ronde van de kwal.
Tennys Sandgren 2 6 7
Mikael Ymer 0 3 62
19.09.20
1e ronde van de kwal.
Jiri Vesely 2 6 6
Milan Welte 0 4 4
19.09.20
1e ronde van de kwal.
Alexander Bublik 2 6 7
Mats Moraing 0 2 5
19.09.20
1e ronde van de kwal.
Lenny Hampel 2 6 7
Marvin Moeller 0 2 67
19.09.20
1e ronde van de kwal.
Tommy Paul 2 6 6
Joao Sousa 0 1 3
Heren dubbelspel Clay Germany Hamburg sets 1 2 3 4 5
27.09.20
Finale
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Ivan Dodig/Mate Pavic 0 3 4
25.09.20
Halve finale
Ivan Dodig/Mate Pavic 2 6 6
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 4 4
26.09.20
Halve finale
John Peers/Michael Venus 2 3 7 10
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 1 6 5 6
24.09.20
Kwartfinale
Ivan Dodig/Mate Pavic 2 6 6
Radu Albot/Aisam Qureshi 0 4 2
24.09.20
Kwartfinale
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 2 6 7
Nicolas Mahut/Fabrice Martin 0 3 5
24.09.20
Kwartfinale
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 7
Kevin Krawietz/Andreas Mies 0 3 5
24.09.20
Kwartfinale
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 1 2
21.09.20
1e ronde
Kevin Krawietz/Andreas Mies 2 7 6
Raven Klaasen/Oliver Marach 0 65 3
21.09.20
1e ronde
Radu Albot/Aisam Qureshi 2 0 7 10
Jamie Murray/Neal Skupski 1 6 5 8
22.09.20
1e ronde
Ivan Dodig/Mate Pavic 2 6 3 10
Marvin Moeller/Milan Welte 1 3 6 6
22.09.20
1e ronde
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 1 6
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah scratch 0 6
22.09.20
1e ronde
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 6 12
Rajeev Ram/Joe Salisbury 1 4 70 10
23.09.20
1e ronde
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 7 1 10
Yannick Hanfmann/Mats Moraing 1 66 6 5
23.09.20
1e ronde
John Peers/Michael Venus 2 6 6
Fabio Fognini/Henri Kontinen 0 1 4
23.09.20
1e ronde
Nicolas Mahut/Fabrice Martin 2 7 7
Frederik Nielsen/Tim Puetz 0 5 5
<