Jerusalem Challenger 2019 livescore, live uitslagen

Jerusalem Challenger live, $54K+H, Officiƫle site

Heren enkelspel Hard Izrael Jerusalem Challenger sets 1 2 3 4 5
26.05.19
Finale
Danilo Petrovic 2 7 6 6
Filip Peliwo 1 63 78 1
25.05.19
Halve finale
Danilo Petrovic 2 6 6
Brayden Schnur 0 3 2
25.05.19
Halve finale
Filip Peliwo 2 6 6
Saketh-Sai Myneni 0 3 1
24.05.19
Kwartfinale
Saketh-Sai Myneni 2 6 6
Edan Leshem 0 4 3
24.05.19
Kwartfinale
Danilo Petrovic 2 7 6
Viktor Durasovic 0 5 3
24.05.19
Kwartfinale
Filip Peliwo 2 6 7 6
Sasi Kumar Mukund 1 72 65 2
24.05.19
Kwartfinale
Brayden Schnur 2 7 6
Arthur Rinderknech 0 62 3
23.05.19
3e ronde
Saketh-Sai Myneni 2 6 6
Tak Khunn Wang 0 4 4
23.05.19
3e ronde
Danilo Petrovic 2 6 6
Emil Ruusuvuori 0 3 4
23.05.19
3e ronde
Filip Peliwo 2 6 6
Scott Griekspoor 0 2 2
23.05.19
3e ronde
Brayden Schnur 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 3 3
23.05.19
3e ronde
Edan Leshem 2 6 6
Dimitar Kuzmanov 0 4 4
23.05.19
3e ronde
Sasi Kumar Mukund 2 1 6 6
John-Patrick Smith 1 6 3 3
23.05.19
3e ronde
Arthur Rinderknech 2 6 6 6
Alessandro Bega 1 3 75 3
23.05.19
3e ronde
Viktor Durasovic 2 3 7 6
Teimuraz Gabashvili 1 6 5 3
21.05.19
2e ronde
Roberto Ortega-Olmedo 1 6 4 5
Baptiste Crepatte scratch 0 2 6 0
21.05.19
2e ronde
Brayden Schnur 2 6 6
Carlos Boluda-Purkiss 0 3 4
21.05.19
2e ronde
Arthur Rinderknech 2 6 6
Thai Kwiatkowski 0 3 4
22.05.19
2e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Gleb Sakharov 0 3 2
22.05.19
2e ronde
Saketh-Sai Myneni 2 7 6
Andrea Vavassori 0 64 3
22.05.19
2e ronde
John-Patrick Smith 2 7 7
Julian Ocleppo 0 65 5
22.05.19
2e ronde
Alessandro Bega 2 6 6
Sem Verbeek 0 1 0
22.05.19
2e ronde
Tak Khunn Wang 2 6 7
Zhizhen Zhang 0 4 65
22.05.19
2e ronde
Danilo Petrovic 2 6 7
Dudi Sela 0 3 63
22.05.19
2e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 7 6
Goncalo Oliveira 0 64 2
22.05.19
2e ronde
Scott Griekspoor 2 6 7
Evan King 0 4 65
22.05.19
2e ronde
Filip Peliwo 1 4
Brydan Klein scratch 0 3
22.05.19
2e ronde
Edan Leshem 2 1 6 6
Collin Altamirano 1 6 1 4
22.05.19
2e ronde
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
Gonzalo Escobar 0 1 4
22.05.19
2e ronde
Viktor Durasovic 2 7 6
Tsung-Hua Yang 0 64 3
22.05.19
2e ronde
Emil Ruusuvuori 2 7 6
Pavel Kotov 0 63 4
20.05.19
1e ronde
Gonzalo Escobar 2 6 5 6
Johannes Haerteis 1 3 7 2
20.05.19
1e ronde
Brydan Klein 2 6 7
Sergey Fomin 0 1 63
20.05.19
1e ronde
Evan King 2 3 6 6
Makoto Ochi 1 6 3 1
20.05.19
1e ronde
Alessandro Bega 2 6 6
Shahar Elbaz 0 1 0
20.05.19
1e ronde
Carlos Boluda-Purkiss 2 6 6
Maximilian Neuchrist 0 2 2
20.05.19
1e ronde
Danilo Petrovic 2 6 6
Ben Patael 0 4 4
20.05.19
1e ronde
Arthur Rinderknech 2 6 6
Or Ram-Harel 0 1 2
20.05.19
1e ronde
Viktor Durasovic 2 6 6
Yair Sarouk 0 3 2
20.05.19
1e ronde
Andrea Vavassori 2 7 6
Renzo Olivo 0 62 4
20.05.19
1e ronde
Baptiste Crepatte 2 6 7
Alexander Zhurbin 0 2 5
20.05.19
1e ronde
Emil Ruusuvuori 1 7 1
Sanjar Fayziev scratch 0 5 0
21.05.19
1e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 4 6 7
Joao Menezes 1 6 3 65
21.05.19
1e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 6 7
Frederico Ferreira Silva 0 2 62
21.05.19
1e ronde
Edan Leshem 2 6 6
Tom Jomby 0 2 2
21.05.19
1e ronde
Zhizhen Zhang 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 3 2
21.05.19
1e ronde
Julian Ocleppo 2 7 6
Yshai Oliel 0 64 2
20.05.19
Kwalif.
Julian Ocleppo 2 6 6
Yair Sarouk 0 1 4
20.05.19
Kwalif.
Enrico Dalla Valle 2 4 6 6
Sem Verbeek 1 6 1 4
Heren dubbelspel Hard Izrael Jerusalem Challenger sets 1 2 3 4 5
25.05.19
Finale
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 7
Evan King/Julian Ocleppo 0 4 65
24.05.19
Halve finale
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 3 10
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 1 4 6 4
24.05.19
Halve finale
Evan King/Julian Ocleppo 2 6 6
Tuna Altuna/Danilo Petrovic 0 1 4
23.05.19
Kwartfinale
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Edan Leshem/Gleb Sakharov 0 0 3
23.05.19
Kwartfinale
Tuna Altuna/Danilo Petrovic 2 5 6 16
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 1 7 3 14
23.05.19
Kwartfinale
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 2 7 4 10
Filip Peliwo/Brayden Schnur 1 5 6 7
23.05.19
Kwartfinale
Evan King/Julian Ocleppo 2 5 6 11
James Cerretani/Luis David Martinez 1 7 3 9
21.05.19
1e ronde
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
John-Patrick Smith/Sem Verbeek 0 4 4
21.05.19
1e ronde
Tuna Altuna/Danilo Petrovic 2 6 6
Tom Jomby/Arthur Rinderknech 0 3 4
21.05.19
1e ronde
Luca Margaroli/Andrea Vavassori 2 6 6
Benjamin Lock/Courtney John Lock 0 2 3
21.05.19
1e ronde
James Cerretani/Luis David Martinez 2 6 6
David Marrero/Fernando Romboli 0 1 4
21.05.19
1e ronde
Evan King/Julian Ocleppo 2 6 6
Saketh-Sai Myneni/Goncalo Oliveira 0 0 3
22.05.19
1e ronde
Filip Peliwo/Brayden Schnur 2 6 7
Yshai Oliel/Or Ram-Harel 0 4 5
22.05.19
1e ronde
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 2 7 4 10
Jonathan Erlich/Adil Shamasdin 1 63 6 2
22.05.19
1e ronde
Edan Leshem/Gleb Sakharov 2 2 6 10
Harri Heliovaara/Alex Lawson 1 6 4 8
<