M15 Buenos Aires 2019 livescore, live uitslagen

M15 Buenos Aires live, $15K

Heren enkelspel Clay Argentina M15 Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
14.07.19
Finale
Genaro Alberto Olivieri 2 6 2 7
Juan Pablo Ficovich 1 4 6 64
14.07.19
Halve finale
Juan Pablo Ficovich 2 7 6
Nicolas Alvarez 0 5 2
14.07.19
Halve finale
Genaro Alberto Olivieri 2 4 6 7
Hernan Casanova 1 6 3 65
12.07.19
Kwartfinale
Juan Pablo Ficovich 1 w/o
Maximiliano Estevez 0
13.07.19
Kwartfinale
Hernan Casanova 1 6
Juan Bautista Otegui scratch 0 2
13.07.19
Kwartfinale
Nicolas Alvarez 2 3 6 6
Juan Ignacio Galarza 1 6 1 1
13.07.19
Kwartfinale
Genaro Alberto Olivieri 2 6 4 6
Camilo Ugo Carabelli 1 2 6 2
11.07.19
2e ronde
Maximiliano Estevez 2 6 6
Francisco Vittar 0 3 1
11.07.19
2e ronde
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Lucas Luini 0 2 1
11.07.19
2e ronde
Hernan Casanova 2 6 6
Luciano Carraro 0 4 4
11.07.19
2e ronde
Nicolas Alvarez 2 6 6
Leonardo Aboian 0 2 2
11.07.19
2e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 6 7
Santiago Fa Rodriguez Taverna 0 3 64
11.07.19
2e ronde
Juan Bautista Otegui 2 6 7
Mateus Alves (2001) 0 2 5
11.07.19
2e ronde
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Santiago Bramajo 0 2 1
11.07.19
2e ronde
Camilo Ugo Carabelli 2 4 6 6
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 1 6 4 3
09.07.19
1e ronde
Nicolas Alvarez 2 6 6
Sebastian Eguez 0 2 0
09.07.19
1e ronde
Juan Bautista Otegui 2 6 7
Joao Pedro Sorgi 0 1 64
09.07.19
1e ronde
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Agustin Riquelme 0 2 2
09.07.19
1e ronde
Leonardo Aboian 2 6 7
Boruch Skierkier 0 1 61
09.07.19
1e ronde
Santiago Fa Rodriguez Taverna 1 6 4 6 4
Juan Manuel Cerundolo scratch 0 7 3 1
09.07.19
1e ronde
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Nicolas Bianchi 0 3 2
10.07.19
1e ronde
Maximiliano Estevez 2 6 6
Andre Miele 0 3 3
10.07.19
1e ronde
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Oscar Gabriel Ortiz 0 1 1
10.07.19
1e ronde
Hernan Casanova 2 6 6
Tomas Farjat 0 1 3
10.07.19
1e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Mariano Navone 0 1 2
10.07.19
1e ronde
Francisco Vittar 2 6 6
Martin Estevarena 0 3 3
10.07.19
1e ronde
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 2 6 7
Franco Roncadelli 0 3 65
10.07.19
1e ronde
Mateus Alves (2001) 2 6 3 6
Ramiro Pioli Tizon 1 3 6 2
10.07.19
1e ronde
Luciano Carraro 2 1 6 6
Octavio Volpi 1 6 2 1
10.07.19
1e ronde
Lucas Luini 2 6 6
Franco Ribero 0 2 4
10.07.19
1e ronde
Santiago Bramajo 2 6 6
Alan Postay 0 2 3
09.07.19
Kwalif.
Luciano Carraro 2 6 6
Dylan Ramsay 0 0 1
09.07.19
Kwalif.
Ramiro Pioli Tizon 2 6 6
Juan Pablo Becker 0 3 0
09.07.19
Kwalif.
Lucas Luini 2 6 6
Matias Destefanis 0 3 4
09.07.19
Kwalif.
Franco Roncadelli 2 6 6
Leonardo Sprovieri 0 1 0
09.07.19
Kwalif.
Santiago Bramajo 2 6 6
Benjamin Denis Alarcon 0 0 0
09.07.19
Kwalif.
Octavio Volpi 2 7 6
Gian Matias Di Natale 0 63 2
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Matias Destefanis 2 6 6
Matias Javier Silveyra Luzco 0 1 0
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Leonardo Sprovieri 2 6 6
Raphael Sanglard 0 0 1
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Luciano Carraro 2 7 6
Mateo Berne 0 64 1
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Ramiro Pioli Tizon 2 6 4 10
Manuel Mouilleron Salvo 1 2 6 6
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Lucas Luini 2 6 5 10
Thiago Cigarran 1 1 7 6
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Juan Pablo Becker 2 6 3 10
Tobias Franco 1 2 6 7
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Gian Matias Di Natale 2 6 6
Santiago Pedro Franchini 0 3 0
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Franco Roncadelli 2 6 6
Esteban Djinbachian 0 4 1
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Santiago Bramajo 2 6 6
Tobias Sonne 0 2 1
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Benjamin Denis Alarcon 2 6 1 10
Juan Francisco Gil Rodriguez 1 3 6 4
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Octavio Volpi 2 4 6 13
Julian Cundom 1 6 4 11
08.07.19
1e ronde van de kwal.
Dylan Ramsay 2 6 6
Renato Teixeira Mendes 0 1 0
Heren dubbelspel Clay Argentina M15 Buenos Aires sets 1 2 3 4 5
08.07.19
Finale
Leonardo Aboian/Juan Pablo Grassi Mazzuchi 2 6 6
Nicolas Alvarez/Sebastian Eguez 0 3 3
08.07.19
Halve finale
Nicolas Alvarez/Sebastian Eguez 2 6 3 10
Hernan Casanova/Agustin Riquelme 1 3 6 1
08.07.19
Halve finale
Leonardo Aboian/Juan Pablo Grassi Mazzuchi 1 w/o
Andre Miele/Joao Pedro Sorgi 0
08.07.19
Kwartfinale
Andre Miele/Joao Pedro Sorgi 2 6 6
Oscar Gabriel Ortiz/Alan Postay 0 2 1
08.07.19
Kwartfinale
Hernan Casanova/Agustin Riquelme 2 7 6
Tomas Farjat/Santiago Fa Rodriguez Taverna 0 64 2
08.07.19
Kwartfinale
Nicolas Alvarez/Sebastian Eguez 1 3
Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli scratch 0 4
08.07.19
Kwartfinale
Leonardo Aboian/Juan Pablo Grassi Mazzuchi 1 0 0
Maximiliano Estevez/Juan Ignacio Galarza scratch 0 6 1
08.07.19
1e ronde
Andre Miele/Joao Pedro Sorgi 2 6 3 10
Franco Ribero/Francisco Vittar 1 4 6 5
08.07.19
1e ronde
Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli 1 w/o
Nicolas Bianchi/Juan Manuel Cerundolo 0
08.07.19
1e ronde
Hernan Casanova/Agustin Riquelme 2 6 6
Santiago Pedro Franchini/Tobias Sonne 0 1 0
08.07.19
1e ronde
Nicolas Alvarez/Sebastian Eguez 2 6 6
Lucas Luini/Dylan Ramsay 0 0 3
08.07.19
1e ronde
Tomas Farjat/Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 7 7
Julian Cundom/Ramiro Pioli Tizon 0 5 68
08.07.19
1e ronde
Oscar Gabriel Ortiz/Alan Postay 2 2 7 10
Santiago Bramajo/Franco Roncadelli 1 6 64 7
08.07.19
1e ronde
Leonardo Aboian/Juan Pablo Grassi Mazzuchi 2 6 6
Juan Cruz Estevarena/Martin Estevarena 0 3 1
08.07.19
1e ronde
Maximiliano Estevez/Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Mariano Navone/Boruch Skierkier 0 3 1
<