M15 Kaltenkirchen 2019 livescore, live uitslagen

M15 Kaltenkirchen live, $15K

Heren enkelspel Clay Germany M15 Kaltenkirchen sets 1 2 3 4 5
15.06.19
Finale
Daniel Altmaier 2 6 6
Christian Lindell 0 1 3
14.06.19
Halve finale
Christian Lindell 2 6 6
Markus Eriksson 0 2 4
14.06.19
Halve finale
Daniel Altmaier 2 6 6
Damien Wenger 0 3 4
13.06.19
Kwartfinale
Markus Eriksson 2 6 6 6
Alexander Erler 1 0 76 4
13.06.19
Kwartfinale
Christian Lindell 1 6 2
Cedrik-Marcel Stebe scratch 0 4 1
13.06.19
Kwartfinale
Daniel Altmaier 2 6 6
Thiago Agustin Tirante 0 1 3
13.06.19
Kwartfinale
Damien Wenger 2 2 6 6
Altug Celikbilek 1 6 2 1
12.06.19
2e ronde
Markus Eriksson 2 6 6
Niklas Guttau 0 3 1
12.06.19
2e ronde
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 4 6
Jacob Grills 1 4 6 1
12.06.19
2e ronde
Christian Lindell 2 6 6
Manuel Pena Lopez 0 1 2
12.06.19
2e ronde
Altug Celikbilek 2 6 2 6
Peter Torebko 1 4 6 2
12.06.19
2e ronde
Daniel Altmaier 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 4 1
12.06.19
2e ronde
Alexander Erler 2 6 6
Michael Vrbensky 0 2 2
12.06.19
2e ronde
Damien Wenger 2 6 6
Dane Sweeny 0 0 1
12.06.19
2e ronde
Thiago Agustin Tirante 2 7 6
James Frawley 0 5 1
11.06.19
1e ronde
Markus Eriksson 2 7 6
Joao Lucas Reis Da Silva 0 64 2
11.06.19
1e ronde
Christian Lindell 2 6 6
Lucas Gerch 0 1 1
11.06.19
1e ronde
James Frawley 2 6 2 6
Denys Klok 1 0 6 1
11.06.19
1e ronde
Altug Celikbilek 2 6 6
Flemming Peters 0 2 1
11.06.19
1e ronde
Daniel Altmaier 2 6 6
Bastien Presuhn 0 3 2
11.06.19
1e ronde
Alexander Erler 2 6 7
George Von Massow 0 4 66
11.06.19
1e ronde
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Eliot Spizzirri 0 2 1
11.06.19
1e ronde
Mats Rosenkranz 2 7 6
Daniel Dutra Da Silva 0 64 4
11.06.19
1e ronde
Damien Wenger 2 4 6 6
Nik Razborsek 1 6 1 1
11.06.19
1e ronde
Thiago Agustin Tirante 2 7 4 7
Marvin Netuschil 1 66 6 64
11.06.19
1e ronde
Dane Sweeny 2 6 4 7
Zizou Bergs 1 4 6 5
11.06.19
1e ronde
Michael Vrbensky 2 7 6
Tadeas Paroulek 0 5 2
11.06.19
1e ronde
Niklas Guttau 2 6 6
Rinky Hijikata 0 3 1
12.06.19
1e ronde
Peter Torebko 2 6 7
Paul Woerner 0 4 66
12.06.19
1e ronde
Cedrik-Marcel Stebe 2 7 6
Ondrej Styler 0 5 2
12.06.19
1e ronde
Jacob Grills 2 5 7 7
Matheus Pucinelle De Almeida 1 7 62 63
10.06.19
Kwalif.
Paul Woerner 2 6 5 11
Justin Roberts 1 2 7 9
10.06.19
Kwalif.
Denys Klok 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 2 3
10.06.19
Kwalif.
Manuel Pena Lopez 2 7 6
Hazem Naow 0 64 2
10.06.19
Kwalif.
Mats Rosenkranz 2 7 6
Niklas Schell 0 60 1
10.06.19
Kwalif.
Damien Wenger 2 6 6
Remy Bertola 0 3 1
10.06.19
Kwalif.
Bastien Presuhn 2 7 1 10
Petr Nouza 1 5 6 7
10.06.19
Kwalif.
Ondrej Styler 2 6 6
Tomas Jirousek 0 3 2
10.06.19
Kwalif.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Nitin Kumar Sinha 0 4 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Paul Woerner 2 6 6
Jordi Walder 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Denys Klok 2 6 6
Benedict Moerl 0 2 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Henri Squire 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Justin Roberts 2 6 6
Jason Jeremy Hildebrandt 0 1 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Remy Bertola 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 1 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Mats Rosenkranz 2 6 6
Noel Larwig 0 3 3
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Nitin Kumar Sinha 2 3 6 10
Hasan Ibrahim 1 6 3 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Damien Wenger 2 1 6 10
Savriyan Danilov 1 6 1 7
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Matthew Dellavedova 2 6 6
Patrick Mayer (GER) 0 1 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Petr Nouza 2 6 7
Tillmann Erdbories 0 2 5
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Hazem Naow 2 6 6
Petr Hajek 0 3 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Niklas Schell 2 6 6
Christoffer Solberg 0 2 2
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Bastien Presuhn 1 5
Max Houkes scratch 0 4
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Ondrej Styler 2 7 7
Filip Bergevi 0 5 64
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Michael-John Every 0 2 0
10.06.19
1e ronde van de kwal.
Tomas Jirousek 2 6 6
Jim Walder 0 2 2
Heren dubbelspel Clay Germany M15 Kaltenkirchen sets 1 2 3 4 5
10.06.19
Finale
Daniel Dutra Da Silva/Christian Lindell 2 6 6
Petr Nouza/Michael Vrbensky 0 3 0
10.06.19
Halve finale
Petr Nouza/Michael Vrbensky 2 6 7
Filip Bergevi/Markus Eriksson 0 4 64
10.06.19
Halve finale
Daniel Dutra Da Silva/Christian Lindell 2 6 6
Daniel Altmaier/Jacob Grills 0 4 4
10.06.19
Kwartfinale
Filip Bergevi/Markus Eriksson 2 7 4 11
Laurent Baese/Altug Celikbilek 1 5 6 9
10.06.19
Kwartfinale
Petr Nouza/Michael Vrbensky 2 6 6
Remy Bertola/Damien Wenger 0 2 0
10.06.19
Kwartfinale
Daniel Altmaier/Jacob Grills 2 6 7
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 0 1 5
10.06.19
Kwartfinale
Daniel Dutra Da Silva/Christian Lindell 2 6 6
Alexander Erler/Mats Rosenkranz 0 2 0
10.06.19
1e ronde
Filip Bergevi/Markus Eriksson 2 6 6
Eliot Spizzirri/Thiago Agustin Tirante 0 2 1
10.06.19
1e ronde
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Henri Squire/Peter Torebko 0 1 2
10.06.19
1e ronde
Petr Nouza/Michael Vrbensky 2 6 6
Niklas Guttau/Bastien Presuhn 0 2 2
10.06.19
1e ronde
Daniel Altmaier/Jacob Grills 2 6 6
Tadeas Paroulek/Ondrej Styler 0 1 1
10.06.19
1e ronde
Alexander Erler/Mats Rosenkranz 2 6 6
Rinky Hijikata/Dane Sweeny 0 1 3
10.06.19
1e ronde
Daniel Dutra Da Silva/Christian Lindell 2 4 6 10
Patrick Mayer (GER)/Niklas Schell 1 6 2 2
10.06.19
1e ronde
Laurent Baese/Altug Celikbilek 1 w/o
James Frawley/Lucas Gerch 0
10.06.19
1e ronde
Remy Bertola/Damien Wenger 2 6 6
Benedict Moerl/Guillermo Ucelay Pueyo 0 1 3
<