M15 Piombino 2019 livescore, live uitslagen

M15 Piombino live, $15K

Heren enkelspel Hard Italy M15 Piombino sets 1 2 3 4 5
01.09.19
Finale
Matteo Martineau 2 2 7 7
Hugo Gaston 1 6 66 63
31.08.19
Halve finale
Matteo Martineau 2 6 6
Pablo Vivero Gonzalez 0 4 3
31.08.19
Halve finale
Hugo Gaston 2 3 7 7
Anton Matusevich 1 6 61 5
30.08.19
Kwartfinale
Pablo Vivero Gonzalez 1 7 2
Antoine Escoffier scratch 0 5 0
30.08.19
Kwartfinale
Matteo Martineau 1 6 5 1
Nerman Fatic scratch 0 7 0
30.08.19
Kwartfinale
Hugo Gaston 2 6 6
Walter Trusendi 0 2 3
30.08.19
Kwartfinale
Anton Matusevich 2 6 6
Yannick Mertens 0 3 2
29.08.19
2e ronde
Walter Trusendi 2 6 6
William Griffith 0 2 4
29.08.19
2e ronde
Yannick Mertens 2 6 6
Andres Gabriel Ciurletti 0 2 3
29.08.19
2e ronde
Antoine Escoffier 2 6 7
Gianluca Di Nicola 0 4 65
29.08.19
2e ronde
Nerman Fatic 2 6 6
David Jorda Sanchis 0 1 3
29.08.19
2e ronde
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Benjamin Pietri 0 2 2
29.08.19
2e ronde
Matteo Martineau 2 6 6
Mirko Cutuli 0 1 3
29.08.19
2e ronde
Hugo Gaston 2 6 6
Leonardo Taddia 0 2 1
29.08.19
2e ronde
Anton Matusevich 2 6 4 7
Evan Furness 1 2 6 63
27.08.19
1e ronde
Walter Trusendi 2 4 7 7
Antoine Cornut-Chauvinc 1 6 64 65
27.08.19
1e ronde
Nerman Fatic 2 6 6
Simone Roncalli 0 1 2
27.08.19
1e ronde
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Filippo Speziali 0 2 2
27.08.19
1e ronde
Benjamin Pietri 2 6 6
Luke Johnson 0 4 3
27.08.19
1e ronde
Hugo Gaston 2 6 7
Mattia Bellucci 0 3 5
27.08.19
1e ronde
Anton Matusevich 2 6 6
Moritz Trocker 0 1 1
28.08.19
1e ronde
Yannick Mertens 2 6 6
Carlo Alberto Fossati 0 3 2
28.08.19
1e ronde
Antoine Escoffier 2 6 6
Federico Marchetti 0 2 2
28.08.19
1e ronde
David Jorda Sanchis 2 6 6
Francesco Vilardo 0 4 4
28.08.19
1e ronde
Gianluca Di Nicola 2 4 7 6
Daniele Capecchi 1 6 5 2
28.08.19
1e ronde
William Griffith 2 6 7
Francesco Bessire 0 3 62
28.08.19
1e ronde
Mirko Cutuli 2 6 6
Mattia Rossi 0 3 4
28.08.19
1e ronde
Matteo Martineau 2 6 7
Maxime Pauwels 0 3 67
28.08.19
1e ronde
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Mauro De Maio 0 3 4
28.08.19
1e ronde
Evan Furness 2 6 6
Antonio Caruso 0 1 1
28.08.19
1e ronde
Leonardo Taddia 2 4 6 6
Ben Jones 1 6 3 3
27.08.19
Kwalif.
Carlo Alberto Fossati 2 3 6 10
Tommaso Roggero 1 6 2 7
27.08.19
Kwalif.
William Griffith 2 6 6
Harry David Meehan 0 4 2
27.08.19
Kwalif.
Mattia Rossi 2 2 6 10
Maurizio Speziali 1 6 2 7
27.08.19
Kwalif.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Sebastian Brzezinski 0 3 4
27.08.19
Kwalif.
Federico Marchetti 1 6 4
Gian Marco Ortenzi scratch 0 4 3
27.08.19
Kwalif.
Leonardo Taddia 2 6 6
Andrea Gola 0 2 3
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Harry David Meehan 2 6 6
Pedro Ortega 0 1 1
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Carlo Alberto Fossati 2 6 6
Paolo Agostini 0 1 2
26.08.19
1e ronde van de kwal.
William Griffith 2 6 6
Giannicola Misasi 0 2 3
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Mattia Rossi 2 6 6
Tim Hofmann 0 4 1
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 6
Lapo De Marzi 0 2 1
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Maurizio Speziali 2 6 6
Davide Pozzi 0 3 2
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Federico Marchetti 2 6 6
Lorenzo Bresciani 0 2 1
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Tommaso Roggero 2 6 6
Giuseppe La Vela 0 3 1
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Andrea Gola 2 7 6
Federico Salomone 0 67 4
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Gian Marco Ortenzi 2 6 6 10
Augusto Virgili 1 74 4 4
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Sebastian Brzezinski 2 6 6
Tommaso Rombai 0 3 2
26.08.19
1e ronde van de kwal.
Leonardo Taddia 1 6
Pasquale De Giorgio scratch 0 2
Heren dubbelspel Hard Italy M15 Piombino sets 1 2 3 4 5
26.08.19
Finale
David Jorda Sanchis/Pablo Vivero Gonzalez 2 6 6
Luke Johnson/Ben Jones 0 4 4
26.08.19
Halve finale
David Jorda Sanchis/Pablo Vivero Gonzalez 2 7 7
Antoine Cornut-Chauvinc/Matteo Martineau 0 5 5
26.08.19
Halve finale
Luke Johnson/Ben Jones 2 1 6 10
Walter Trusendi/Francesco Vilardo 1 6 3 4
26.08.19
Kwartfinale
David Jorda Sanchis/Pablo Vivero Gonzalez 2 6 7
Lorenzo Bresciani/Davide Pozzi 0 2 5
26.08.19
Kwartfinale
Antoine Cornut-Chauvinc/Matteo Martineau 2 6 7
Francesco Bessire/Gianluca Di Nicola 0 4 5
26.08.19
Kwartfinale
Luke Johnson/Ben Jones 2 6 6
Evan Furness/Hugo Gaston 0 4 4
26.08.19
Kwartfinale
Walter Trusendi/Francesco Vilardo 2 6 6
Anton Matusevich/Harry David Meehan 0 3 3
26.08.19
1e ronde
David Jorda Sanchis/Pablo Vivero Gonzalez 2 7 6
Daniele Capecchi/Mirko Cutuli 0 5 2
26.08.19
1e ronde
Evan Furness/Hugo Gaston 2 6 6
Filippo Speziali/Maurizio Speziali 0 4 4
26.08.19
1e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc/Matteo Martineau 2 6 6
Paolo Agostini/Tommaso Rombai 0 1 1
26.08.19
1e ronde
Luke Johnson/Ben Jones 2 6 6
Mauro De Maio/Daniele Pepe 0 3 1
26.08.19
1e ronde
Walter Trusendi/Francesco Vilardo 2 7 0 10
Yannick Mertens/Maxime Pauwels 1 5 6 6
26.08.19
1e ronde
Anton Matusevich/Harry David Meehan 2 6 5 10
Federico Marchetti/Leonardo Taddia 1 2 7 5
26.08.19
1e ronde
Lorenzo Bresciani/Davide Pozzi 2 6 6
Enrico Becuzzi/Augusto Virgili 0 4 4
26.08.19
1e ronde
Francesco Bessire/Gianluca Di Nicola 2 4 7 11
Andres Gabriel Ciurletti/Andrea Gola 1 6 5 9
<