Marbella Challenger 2020 livescore, live uitslagen

Marbella Challenger live, ˆ44K, Officiële site

Heren enkelspel Clay Spain Marbella Challenger sets 1 2 3 4 5
01.11.20
Finale
Pedro Martinez Portero 2 7 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 64 2
31.10.20
Halve finale
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Carlos Taberner 0 4 2
31.10.20
Halve finale
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Alexandre Muller 0 4 4
30.10.20
Kwartfinale
Pedro Martinez Portero 2 7 4 6
Blaz Rola 1 64 6 3
30.10.20
Kwartfinale
Alexandre Muller 2 6 6
Carlos Gimeno Valero 0 4 0
30.10.20
Kwartfinale
Carlos Taberner 2 5 6 6
Daniel Elahi Galan 1 7 4 4
30.10.20
Kwartfinale
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 7
Vit Kopriva 0 1 5
28.10.20
2e ronde
Blaz Rola 2 6 6
Joao Domingues 0 3 3
28.10.20
2e ronde
Pedro Martinez Portero 2 7 6
Elliot Benchetrit 0 5 3
28.10.20
2e ronde
Alexandre Muller 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 4 4
28.10.20
2e ronde
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Steven Diez 0 3 3
29.10.20
2e ronde
Daniel Elahi Galan 2 4 7 6
Gianluca Mager 1 6 5 1
29.10.20
2e ronde
Carlos Taberner 2 7 1 6
Jay Clarke 1 62 6 3
29.10.20
2e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Lorenzo Giustino 0 1 3
29.10.20
2e ronde
Vit Kopriva 2 3 7 6
Federico Gaio 1 6 61 4
26.10.20
1e ronde
Blaz Rola 2 4 6 6
Maxime Janvier 1 6 2 4
26.10.20
1e ronde
Joao Domingues 2 6 3 7
Andrej Martin 1 3 6 67
26.10.20
1e ronde
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Mario Vilella Martinez 0 2 1
26.10.20
1e ronde
Alexandre Muller 2 6 6
Pedro Sousa 0 3 4
26.10.20
1e ronde
Jay Clarke 2 6 7
Jozef Kovalik 0 3 5
26.10.20
1e ronde
Bernabe Zapata Miralles 1 6 3
Tommy Robredo scratch 0 0 0
26.10.20
1e ronde
Elliot Benchetrit 2 1 6 6
Holger Vitus Nodskov Rune 1 6 4 4
27.10.20
1e ronde
Lorenzo Giustino 2 3 7 6
Carlos Alcaraz Garfia 1 6 5 4
27.10.20
1e ronde
Steven Diez 2 6 6
Carlos Gomez-Herrera 0 2 3
27.10.20
1e ronde
Federico Gaio 2 6 4 6
Nicola Kuhn 1 3 6 4
27.10.20
1e ronde
Gianluca Mager 2 2 6 6
Alessandro Giannessi 1 6 1 2
27.10.20
1e ronde
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Andrea Pellegrino 0 3 2
27.10.20
1e ronde
Carlos Taberner 2 3 7 7
Ramkumar Ramanathan 1 6 5 64
27.10.20
1e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 7 5 6
Riccardo Bonadio 1 63 7 3
27.10.20
1e ronde
Vit Kopriva 2 7 6
Roberto Carballes Baena 0 63 2
27.10.20
1e ronde
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Federico Coria 0 4 1
25.10.20
Kwalif.
Riccardo Bonadio 2 6 6
Malek Jaziri 0 3 1
25.10.20
Kwalif.
Vit Kopriva 2 3 7 7
Javier Barranco Cosano 1 6 5 65
25.10.20
Kwalif.
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Andrey Kuznetsov 0 2 3
26.10.20
Kwalif.
Andrea Pellegrino 2 3 6 6
Andrea Arnaboldi 1 6 4 2
23.10.20
1e ronde van de kwal.
Malek Jaziri 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 4 2
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Andrey Kuznetsov 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 3 2
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Riccardo Bonadio 2 7 6
Dimitar Kuzmanov 0 5 1
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Javier Barranco Cosano 2 6 7
Tristan Lamasine 0 0 63
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Vit Kopriva 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 3 0
24.10.20
1e ronde van de kwal.
Carlos Gimeno Valero 2 6 6
Luis David Martinez 0 1 3
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Andrea Arnaboldi 2 6 4 6
Pedja Krstin 1 4 6 2
25.10.20
1e ronde van de kwal.
Andrea Pellegrino 2 7 6 6
Inigo Cervantes 1 5 73 4
Heren dubbelspel Clay Spain Marbella Challenger sets 1 2 3 4 5
31.10.20
Finale
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 6 6
Luis David Martinez/Fernando Romboli 0 3 4
30.10.20
Halve finale
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 6 7
Federico Gaio/Andrea Pellegrino 0 3 62
30.10.20
Halve finale
Luis David Martinez/Fernando Romboli 1 w/o
Steven Diez/Blaz Rola 0
29.10.20
Kwartfinale
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 4 6 10
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 1 6 2 4
29.10.20
Kwartfinale
Luis David Martinez/Fernando Romboli 1 w/o
Andrej Martin/Goncalo Oliveira 0
29.10.20
Kwartfinale
Federico Gaio/Andrea Pellegrino 1 w/o
Pedja Krstin/Dimitar Kuzmanov 0
29.10.20
Kwartfinale
Steven Diez/Blaz Rola 2 6 6
Carlos Taberner/Bernabe Zapata Miralles 0 3 0
27.10.20
1e ronde
Andrej Martin/Goncalo Oliveira 2 5 6 10
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 1 7 4 4
28.10.20
1e ronde
Carlos Taberner/Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 0 2 4
28.10.20
1e ronde
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero 2 6 6
Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar 0 4 3
28.10.20
1e ronde
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 1 w/o
Malek Jaziri/Jozef Kovalik 0
28.10.20
1e ronde
Luis David Martinez/Fernando Romboli 2 7 5 14
Riccardo Bonadio/Daniel Elahi Galan 1 64 7 12
28.10.20
1e ronde
Federico Gaio/Andrea Pellegrino 2 6 6
Romain Arneodo/David Vega Hernandez 0 3 2
28.10.20
1e ronde
Steven Diez/Blaz Rola 2 7 6
Carlos Gomez-Herrera/Mario Vilella Martinez 0 65 2
28.10.20
1e ronde
Pedja Krstin/Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Elliot Benchetrit/Alexandre Muller 0 1 0
<