Prague Challenger 2020 livescore, live uitslagen

Prague Challenger live, ˆ137K, Officiële site

Heren enkelspel Clay Czech Republic Prague Challenger sets 1 2 3 4 5
22.08.20
Finale
Stan Wawrinka 2 7 6
Aslan Karatsev 0 62 4
21.08.20
Halve finale
Stan Wawrinka 2 5 6 6
Michael Vrbensky 1 7 3 3
21.08.20
Halve finale
Aslan Karatsev 2 7 7
Pierre-Hugues Herbert 0 5 67
20.08.20
Kwartfinale
Stan Wawrinka 2 2 6 6
Sumit Nagal 1 6 0 1
20.08.20
Kwartfinale
Pierre-Hugues Herbert 2 7 5 6
Tallon Griekspoor 1 5 7 3
20.08.20
Kwartfinale
Aslan Karatsev 2 7 6
Henri Laaksonen 0 63 4
20.08.20
Kwartfinale
Michael Vrbensky 2 6 3 6
Elias Ymer 1 2 6 4
19.08.20
3e ronde
Stan Wawrinka 2 3 7 6
Oscar Otte 1 6 5 1
19.08.20
3e ronde
Henri Laaksonen 2 3 6 6
Yannick Maden 1 6 4 3
19.08.20
3e ronde
Pierre-Hugues Herbert 2 7 2 6
Zdenek Kolar 1 63 6 3
19.08.20
3e ronde
Aslan Karatsev 2 6 6
Ernests Gulbis 0 3 3
19.08.20
3e ronde
Elias Ymer 2 4 6 6
Tomas Machac 1 6 3 0
19.08.20
3e ronde
Sumit Nagal 2 5 7 6
Jiri Lehecka 1 7 64 3
19.08.20
3e ronde
Tallon Griekspoor 2 6 1 6
Jozef Kovalik 1 1 6 1
19.08.20
3e ronde
Michael Vrbensky 1 w/o
Philipp Kohlschreiber 0
17.08.20
2e ronde
Philipp Kohlschreiber 2 6 7
Mats Moraing 0 1 63
17.08.20
2e ronde
Stan Wawrinka 2 6 4 6
Roman Safiullin 1 1 6 1
17.08.20
2e ronde
Jozef Kovalik 2 4 6 6
Adrian Menendez-Maceiras 1 6 1 2
17.08.20
2e ronde
Pierre-Hugues Herbert 2 2 6 6
Jonas Forejtek 1 6 4 3
17.08.20
2e ronde
Oscar Otte 2 6 6
Arthur Rinderknech 0 2 3
17.08.20
2e ronde
Sumit Nagal 1 6 5 4
Jay Clarke scratch 0 3 7 1
17.08.20
2e ronde
Zdenek Kolar 2 7 7
Sebastian Ofner 0 67 5
17.08.20
2e ronde
Tallon Griekspoor 2 5 6 6
Kimmer Coppejans 1 7 4 3
17.08.20
2e ronde
Tomas Machac 2 6 7
Ilya Ivashka 0 0 5
17.08.20
2e ronde
Jiri Lehecka 2 6 7
Blaz Rola 0 4 64
18.08.20
2e ronde
Ernests Gulbis 2 7 5 6
Andrew Paulson 1 5 7 4
18.08.20
2e ronde
Yannick Maden 2 6 6
Arthur De Greef 0 3 4
18.08.20
2e ronde
Henri Laaksonen 2 6 3 7
Jan Satral 1 3 6 5
18.08.20
2e ronde
Aslan Karatsev 2 6 6
Jiri Vesely 0 3 4
18.08.20
2e ronde
Elias Ymer 2 6 2 6
Martin Klizan 1 2 6 2
18.08.20
2e ronde
Michael Vrbensky 2 7 6
Steven Diez 0 5 3
15.08.20
1e ronde
Adrian Menendez-Maceiras 2 7 6
Rudolf Molleker 0 64 3
15.08.20
1e ronde
Mats Moraing 2 5 6 6
Alexey Vatutin 1 7 3 2
15.08.20
1e ronde
Oscar Otte 2 6 6
Malek Jaziri 0 4 0
15.08.20
1e ronde
Tallon Griekspoor 2 7 7
Andrey Kuznetsov 0 64 65
15.08.20
1e ronde
Michael Vrbensky 2 7 7
Daniel Masur 0 5 5
15.08.20
1e ronde
Jiri Lehecka 2 6 6
Nicola Kuhn 0 3 3
15.08.20
1e ronde
Jonas Forejtek 2 6 2 6
Botic Van De Zandschulp 1 4 6 4
16.08.20
1e ronde
Arthur De Greef 2 6 6
Enzo Couacaud 0 2 0
16.08.20
1e ronde
Jan Satral 2 7 7
Ruben Bemelmans 0 5 5
16.08.20
1e ronde
Aslan Karatsev 2 6 6
Robin Haase 0 4 2
16.08.20
1e ronde
Elias Ymer 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 3 4
16.08.20
1e ronde
Roman Safiullin 2 7 6
Lukas Rosol 0 5 2
16.08.20
1e ronde
Jay Clarke 2 7 3 6
Dmitry Popko 1 63 6 3
16.08.20
1e ronde
Zdenek Kolar 2 6 6
Petr Nouza 0 2 1
16.08.20
1e ronde
Tomas Machac 2 7 6
Sergiy Stakhovsky 0 5 2
16.08.20
1e ronde
Andrew Paulson 2 6 2 6
Filip Horansky 1 3 6 3
15.08.20
Kwalif.
Jan Satral 1 5
Vaclav Safranek scratch 0 2
15.08.20
Kwalif.
Petr Nouza 2 6 4 6
Matthias Bachinger 1 3 6 3
Heren dubbelspel Clay Czech Republic Prague Challenger sets 1 2 3 4 5
22.08.20
Finale
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Rinderknech 2 6 6
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 0 3 4
21.08.20
Halve finale
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 1 w/o
Jiri Lehecka/Tomas Machac 0
21.08.20
Halve finale
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Rinderknech 2 6 7
Steven Diez/Blaz Rola 0 4 5
20.08.20
Kwartfinale
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 7 6
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 0 5 2
20.08.20
Kwartfinale
Jiri Lehecka/Tomas Machac 2 6 7
Robin Haase/Divij Sharan 0 3 68
20.08.20
Kwartfinale
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Rinderknech 2 6 6
Ilya Ivashka/Sumit Nagal 0 2 4
20.08.20
Kwartfinale
Steven Diez/Blaz Rola 2 6 6
N.Sriram Balaji/Kimmer Coppejans 0 4 3
18.08.20
1e ronde
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 6
Hans Hach Verdugo/David Vega Hernandez 0 3 3
18.08.20
1e ronde
Jiri Lehecka/Tomas Machac 2 7 6
Sander Arends/David Pel 0 5 3
18.08.20
1e ronde
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Rinderknech 2 6 7
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 0 2 63
19.08.20
1e ronde
Robin Haase/Divij Sharan 2 6 6
Jonas Forejtek/Michael Vrbensky 0 3 2
19.08.20
1e ronde
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 2 6 6
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 4
19.08.20
1e ronde
Ilya Ivashka/Sumit Nagal 2 3 6 10
Artem Sitak/Igor Zelenay 1 6 3 8
19.08.20
1e ronde
Steven Diez/Blaz Rola 2 6 6
Sergiy Stakhovsky/Jiri Vesely 0 3 4
19.08.20
1e ronde
N.Sriram Balaji/Kimmer Coppejans 2 7 4 10
Andres Molteni/Hugo Nys 1 5 6 6
<