Prague II Challenger 2020 livescore, live uitslagen

Prague II Challenger live, ˆ137K, Officiële site

Heren enkelspel Clay Czech Republic Prague II Challenger sets 1 2 3 4 5
30.08.20
Finale
Aslan Karatsev 2 6 7
Tallon Griekspoor 0 4 66
29.08.20
Halve finale
Aslan Karatsev 2 7 4 7
Dmitry Popko 1 5 6 5
29.08.20
Halve finale
Tallon Griekspoor 2 6 7
Lukas Rosol 0 4 5
28.08.20
Kwartfinale
Lukas Rosol 2 6 5 7
Sebastian Ofner 1 3 7 5
28.08.20
Kwartfinale
Aslan Karatsev 1 w/o
Stan Wawrinka 0
28.08.20
Kwartfinale
Dmitry Popko 2 0 7 6
Arthur Rinderknech 1 6 61 3
28.08.20
Kwartfinale
Tallon Griekspoor 2 6 6
Robin Haase 0 3 2
26.08.20
3e ronde
Robin Haase 2 6 6
Zdenek Kolar 0 3 2
26.08.20
3e ronde
Dmitry Popko 2 7 6
Yannick Maden 0 5 1
26.08.20
3e ronde
Arthur Rinderknech 2 6 6
Daniel Masur 0 3 3
26.08.20
3e ronde
Tallon Griekspoor 2 6 6
Sergiy Stakhovsky 0 1 1
27.08.20
3e ronde
Stan Wawrinka 2 6 6
Botic Van De Zandschulp 0 3 3
27.08.20
3e ronde
Lukas Rosol 2 6 6 6
Pierre-Hugues Herbert 1 710 3 4
27.08.20
3e ronde
Aslan Karatsev 2 6 6
Ernests Gulbis 0 2 1
27.08.20
3e ronde
Sebastian Ofner 2 4 7 6
Renzo Olivo 1 6 65 4
24.08.20
2e ronde
Sergiy Stakhovsky 2 2 7 7
Frederico Ferreira Silva 1 6 64 65
24.08.20
2e ronde
Ernests Gulbis 2 6 2 6
Elias Ymer 1 2 6 4
24.08.20
2e ronde
Renzo Olivo 2 6 7
Martin Klizan 0 4 5
24.08.20
2e ronde
Dmitry Popko 2 7 6
Oscar Otte 0 5 3
24.08.20
2e ronde
Sebastian Ofner 2 1 7 6
Jonas Forejtek 1 6 67 2
24.08.20
2e ronde
Arthur Rinderknech 2 6 6
Hugo Grenier 0 4 1
24.08.20
2e ronde
Tallon Griekspoor 2 7 6
Kimmer Coppejans 0 63 3
25.08.20
2e ronde
Stan Wawrinka 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 3 4
25.08.20
2e ronde
Lukas Rosol 2 4 6 6
Filip Horansky 1 6 2 4
25.08.20
2e ronde
Robin Haase 2 6 6
Tomas Machac 0 3 4
25.08.20
2e ronde
Yannick Maden 2 6 2 6
Michael Vrbensky 1 3 6 4
25.08.20
2e ronde
Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Ruben Bemelmans 0 2 2
25.08.20
2e ronde
Aslan Karatsev 2 6 6
Steven Diez 0 1 2
25.08.20
2e ronde
Daniel Masur 2 7 6
Jay Clarke 0 65 1
25.08.20
2e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Marek Gengel 0 3 2
25.08.20
2e ronde
Zdenek Kolar 2 6 6
Hyeon Chung 0 3 1
22.08.20
1e ronde
Renzo Olivo 2 4 6 6
Tommy Robredo 1 6 4 1
22.08.20
1e ronde
Frederico Ferreira Silva 2 6 7
Evgeny Karlovskiy 0 2 5
22.08.20
1e ronde
Oscar Otte 2 6 6
Alexandre Muller 0 2 3
22.08.20
1e ronde
Elias Ymer 2 6 7
Maxime Janvier 0 3 64
22.08.20
1e ronde
Hugo Grenier 2 6 7
Roman Safiullin 0 4 64
22.08.20
1e ronde
Tallon Griekspoor 2 6 7
Lukas Klein 0 4 65
22.08.20
1e ronde
Jonas Forejtek 2 6 6
Alexey Vatutin 0 4 2
23.08.20
1e ronde
Lukas Rosol 2 6 6 7
Rudolf Molleker 1 3 74 5
23.08.20
1e ronde
Daniel Masur 2 4 6 7
Jiri Lehecka 1 6 3 62
23.08.20
1e ronde
Goncalo Oliveira 2 6 6
Malek Jaziri 0 4 4
23.08.20
1e ronde
Zdenek Kolar 2 6 6
Arthur De Greef 0 4 1
23.08.20
1e ronde
Marek Gengel 2 6 7
Teimuraz Gabashvili 0 2 61
23.08.20
1e ronde
Michael Vrbensky 2 6 6
Pedja Krstin 0 1 3
23.08.20
1e ronde
Tomas Machac 2 6 4 6
Francisco Cerundolo 1 2 6 0
24.08.20
1e ronde
Ruben Bemelmans 2 7 6
Elliot Benchetrit 0 5 2
24.08.20
1e ronde
Aslan Karatsev 2 3 7 7
Enzo Couacaud 1 6 5 5
22.08.20
Kwalif.
Goncalo Oliveira 2 6 6
Toby Alex Kodat 0 4 4
22.08.20
Kwalif.
Marek Gengel 2 6 6 7
Martin Krumich 1 72 1 62
Heren dubbelspel Clay Czech Republic Prague II Challenger sets 1 2 3 4 5
29.08.20
Finale
Sander Arends/David Pel 2 7 7
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 0 5 65
28.08.20
Halve finale
Sander Arends/David Pel 2 6 6
Hans Hach Verdugo/David Vega Hernandez 0 1 4
28.08.20
Halve finale
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 2 6 4 10
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp 1 3 6 5
27.08.20
Kwartfinale
Sander Arends/David Pel 2 7 7
Denys Molchanov/Arthur Rinderknech 0 68 63
27.08.20
Kwartfinale
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 2 5 6 10
Pierre-Hugues Herbert/Albano Olivetti 1 7 2 8
27.08.20
Kwartfinale
Hans Hach Verdugo/David Vega Hernandez 1 w/o
N.Sriram Balaji/Lukas Rosol 0
27.08.20
Kwartfinale
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp 2 6 6
Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes 0 2 3
25.08.20
1e ronde
Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes 2 6 6
Andres Molteni/Hugo Nys 0 1 3
25.08.20
1e ronde
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp 2 6 6
Jiri Lehecka/Andrew Paulson 0 4 2
26.08.20
1e ronde
Pierre-Hugues Herbert/Albano Olivetti 2 2 6 10
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 1 6 3 6
26.08.20
1e ronde
Sander Arends/David Pel 2 6 6
Steven Diez/Teimuraz Gabashvili 0 4 3
26.08.20
1e ronde
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 2 7 7
Yannick Maden/Daniel Masur 0 5 65
26.08.20
1e ronde
Hans Hach Verdugo/David Vega Hernandez 2 7 6
Artem Sitak/Igor Zelenay 0 64 4
26.08.20
1e ronde
Denys Molchanov/Arthur Rinderknech 2 6 6
Jonas Forejtek/Michael Vrbensky 0 2 2
26.08.20
1e ronde
N.Sriram Balaji/Lukas Rosol 2 6 7
Petr Nouza/Matej Vocel 0 1 5
<