Heren enkelspel Clay Republic of Korea M15 Anseong sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Seong-Gook Oh 2 6 6
Oh-Hee Kwon 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Jung-Woong Na 2 6 6
Tae-Woo Lee 0 3 3
27.06.19
2e ronde
Kelsey Stevenson 2 6 6
Yeongseok Jeong 0 2 3
27.06.19
2e ronde
Cing-Yang Meng 2 6 2 6
Uisung Park 1 2 6 3
27.06.19
2e ronde
Cheong-Eui Kim 1 6 0
Hyung-Chan Lim scratch 0 3 1
27.06.19
2e ronde
Thomas Fancutt 2 6 6
Sung Hun Kim 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Haru Inoue 2 6 6
Ryota Tanuma 0 2 2
27.06.19
2e ronde
Jean Thirouin 2 7 7
Young-Hoon Jeong 0 63 5
Heren enkelspel Hard Zimbabwe M15 Harare sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Martin Beran 2 6 7
Simon Yitbarek 0 1 5
27.06.19
2e ronde
Charl Morgan 2 6 6
Rishi Reddy 0 1 1
Heren enkelspel Clay Germany M15 Kamen sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Yannik Steinegger 0 2 1
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Heren enkelspel Clay USA M15 Rochester sets 1 2 3 4 5
27.06.19
1e ronde
Blaise Bicknell 2 6 2 7
A.j. Catanzariti 1 3 6 5
27.06.19
1e ronde
Strong Kirchheimer 2 6 6
Vasil Kirkov 0 4 1
27.06.19
1e ronde
Drew Baird 2 6 6
Jack Mingjie Lin 0 3 1
27.06.19
1e ronde
Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6
Marco Brugnerotto 0 1 4
27.06.19
1e ronde
Diego Hidalgo 1 6 3
Alan Kohen scratch 0 2 0
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Guido Ivan Justo 0 2 5
Alexander Weis 2 6 7
27.06.19
2e ronde
Adam Moundir 0 6 2
Manuel Pena Lopez 2 76 6
27.06.19
2e ronde
David Pichler 0 3 6
Yan Bondarevskiy 2 6 73
Heren enkelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
27.06.19
1e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 6 2 6
Dante Gennaro 1 1 6 3
27.06.19
1e ronde
Florent Bax 2 6 6
Luciano Doria 0 3 2
27.06.19
2e ronde
Jules Okala 2 6 3 6
Maxime Chazal 1 4 6 1
27.06.19
2e ronde
Clement Tabur 2 3 7 6
Antoine Escoffier 1 6 65 3
Heren enkelspel Clay Czech Republic M25 Pardubice sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Vit Kopriva 1 w/o
Jaroslav Pospisil 0
27.06.19
2e ronde
Michael Vrbensky 2 6 6
David Poljak 0 1 3
27.06.19
2e ronde
Lenny Hampel 0 4 1
Manuel Guinard 2 6 6
Heren enkelspel Clay Belgium M25+H Arlon sets 1 2 3 4 5
27.06.19
1e ronde
Michael Geerts 2 6 2 6
Maxime Pauwels 1 4 6 2
27.06.19
2e ronde
Jacopo Berrettini 0 1 4
Jeroen Vanneste 2 6 6
27.06.19
1e ronde
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Lorenzo Frigerio 0 1 1
Heren enkelspel Hard Spain M25+H Palma Del sets 1 2 3 4 5
27.06.19
1e ronde
Arthur Rinderknech 2 7 6
Jaimee Floyd Angele 0 5 4
Heren enkelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
27.06.19
3e ronde
Marcelo Arevalo 2 6 6
Alexandre Muller 0 2 3
27.06.19
3e ronde
Danilo Petrovic 2 6 7
Nino Serdarusic 0 3 5
27.06.19
3e ronde
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Pedro Sousa 0 1 2
Heren enkelspel Grass Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
27.06.19
Kwartfinale
Viktor Troicki 0 3 4
Miomir Kecmanovic 2 6 6
Dames enkelspel Clay Holland W15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Nika Kukharchuk 0 5 3
Emily Arbuthnott 2 7 6
27.06.19
2e ronde
Astrid Wanja Brune Olsen 2 6 7
Claudia Hoste Ferrer 0 4 6
27.06.19
2e ronde
Michaela Bayerlova 0 1 3
Marina Yudanov 2 6 6
27.06.19
2e ronde
Mylene Halemai 2 6 6
Katharina Hering 0 1 3
Dames enkelspel Clay Hungary W15 Budapest sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Romana Cisovska 0 1 6
Vanda Lukacs 2 6 72
Dames enkelspel Hard Indonesia W15 Jakarta sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Arianne Hartono 2 6 6
Mio Kozaki 0 1 1
27.06.19
2e ronde
Michika Ozeki 2 6 6
Likhitha Kalava 0 3 3
27.06.19
2e ronde
Ramu Ueda 1 6
Anna Zhang scratch 0 1
27.06.19
2e ronde
Sakura Hondo 2 7 6
Fadona Titalyana Kusumawati 0 5 4
27.06.19
2e ronde
Jessy Rompies 2 6 3 7
Ines Ibbou 1 2 6 5
27.06.19
2e ronde
Aldila Sutjiadi 2 6 6
Mihika Yadav 0 0 2
27.06.19
2e ronde
Rifanty Kahfiani 2 6 7
Nudnida Luangnam 0 2 5
27.06.19
2e ronde
Yexin Ma 2 2 6 6
Bhuvana Kalva 1 6 2 0
Dames enkelspel Hard Spain W15 Madrid sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Lenka Stara 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Timea Jaruskova 0 4 1
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Eugenia Ganga 0 4 0
Fanny Ostlund 2 6 6
27.06.19
2e ronde
Constance Sibille 2 6 7
Maria Paulina Perez Garcia 0 3 5
27.06.19
2e ronde
Anna Turati 2 6 6
Elena Milovanovic 0 2 3
Dames enkelspel Hard China W25 Naiman sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Aleksandrina Naydenova 2 4 6 6
Anastasia Nefedova 1 6 2 1
27.06.19
2e ronde
Jovana Jaksic 2 7 6
Erika Sema 0 5 4
27.06.19
2e ronde
Ziyue Sun 2 6 6
Zuzana Zlochova 0 4 1
27.06.19
2e ronde
Shuo Feng 2 6 6
Miharu Imanishi 0 2 1
27.06.19
2e ronde
Hiroko Kuwata 2 6 6
Dan Ni Wang 0 3 1
27.06.19
2e ronde
Xinyu Gao 2 6 4 6
Yue Yuan 1 4 6 3
27.06.19
2e ronde
Xiaodi You 2 6 6
Wushuang Zheng 0 2 3
27.06.19
2e ronde
Anastasia Gasanova 2 7 6
Ziyi Yang 0 5 3
Dames enkelspel Clay France W25 Perigueux sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Harmony Tan 2 6 6
Yana Sizikova 0 4 2
27.06.19
2e ronde
Diana Marcinkevica 2 6 3 6
Maria Herazo Gonzalez 1 1 6 4
27.06.19
2e ronde
Andrea Lazaro Garcia 0 4 6
Cristina Ene 2 6 76
27.06.19
2e ronde
Mallaurie Noel 2 6 6
Maelys Bougrat 0 3 3
Dames enkelspel Clay Italy W25 Tarvisio sets 1 2 3 4 5
27.06.19
2e ronde
Jana Fett 0 4 3
Pia Cuk 2 6 6