Dames enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
20:00
Kwartfinale
Karolina Muchova [10] Karolina Muchova podáva 0 5 15
Magda Linette [q] 0 6 15
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
18:40
2e ronde
Ronan Joncour 1 6 4 0
Gage Brymer [4] Gage Brymer podáva 0 3 0 0
19:20
2e ronde
Jose Olivares [7] 1 6 2 40
Lucas Gomez Lucas Gomez podáva 0 1 1 A
Heren enkelspel Clay Paraguay M15 Lambare sets 1 2 3 4 5
17:20
2e ronde
Federico Zeballos [4] 1 6 3 30
Enrique Bogo Enrique Bogo podáva 0 2 5 0
17:30
2e ronde
Tomas Farjat Tomas Farjat podáva 0 3 2 0
Mauricio Echazu [3] 1 6 4 0
18:20
2e ronde
Andres Urrea Andres Urrea podáva 0 2 15
Jorge Brian Panta Herreros [7] 0 4 0
20:40
2e ronde
Andre Miele Andre Miele podáva 0 0 0
Gaston Erhardt [q] 0 1 15
20:00
2e ronde
Gonzalo Villanueva [1] 1 6 1 0
Alex Blumenberg Alex Blumenberg podáva 0 3 0 0
Heren enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
19:30
2e ronde van de kwal.
Ruben Bemelmans Ruben Bemelmans podáva 0 4 2 40
Ilya Ivashka 1 6 5 40
19:00
2e ronde van de kwal.
Viktor Galovic Viktor Galovic podáva 1 6 4 0
Jannik Sinner 0 4 5 0
19:30
2e ronde van de kwal.
Mario Vilella Martinez Mario Vilella Martinez podáva 0 6 3 0
Akira Santillan 1 76 2 0
19:30
2e ronde van de kwal.
James Ward 0 4 1 0
Marco Trungelliti Marco Trungelliti podáva 1 6 4 0
19:10
2e ronde van de kwal.
Joao Domingues 0 6 2 30
Evgeny Donskoy Evgeny Donskoy podáva 1 78 1 15
Dames enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
19:00
2e ronde van de kwal.
Mariam Bolkvadze Mariam Bolkvadze podáva 1 2 6 6 0
Na-Lae Han 1 6 2 5 0
19:30
2e ronde van de kwal.
Hailey Baptiste Hailey Baptiste podáva 0 5 0 A
Harriet Dart 1 7 0 40
19:40
2e ronde van de kwal.
Lara Arruabarrena 0 4 15
Timea Babos Timea Babos podáva 0 4 15
21:00
2e ronde van de kwal.
Katrina Scott 0 2 40
Anna Kalinskaya Anna Kalinskaya podáva 0 1 A
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
19:50
2e ronde
Katarina Kozarov [q] 1 6 0 0
Emilie Lindh Gallagher [2] Emilie Lindh Gallagher podáva 0 2 1 0
20:20
2e ronde
Stacey Fung [WC] Stacey Fung podáva 0 5 0
Ana Maria Andreea Ileana [q] 0 1 0
Dames enkelspel Clay Paraguay W15 Lambare sets 1 2 3 4 5
19:20
2e ronde
Tricia Mar [8] 0 5 30
Sarah Tami-Masi Sarah Tami-Masi podáva 0 5 30
Dames enkelspel Clay Ecuador W25 Guayaquil sets 1 2 3 4 5
19:20
2e ronde
Chieh-Yu Hsu [4] 1 6 1 40
Raphaelle Lacasse [q] Raphaelle Lacasse podáva 0 4 1 40
19:10
2e ronde
Anastasia Nefedova 0 1 0
Gabriela Talaba [3] Gabriela Talaba podáva 0 2 0
Heren enkelspel Clay Romania M15 Curtea De sets 1 2 3 4 5
16:20
2e ronde
geschorst
Filip Cristian Jianu [7] 0 4 3 40
Radu Mihai Papoe [q] Radu Mihai Papoe podáva 1 6 3 A