Heren enkelspel Clay Holland M15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
13:20
2e ronde
Luca Gelhardt [q]  
Colin Sinclair [4]  
13:40
2e ronde
Alec Deckers [q]  
Bastian Malla [2]  
15:00
2e ronde
Enrico Dalla Valle [1]  
Joao Lucas Reis Da Silva  
15:10
2e ronde
Michiel De Krom  
Igor Sijsling [7]  
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
15:30
2e ronde
Nick Chappell [4]  
Karl Poling [q]  
15:30
2e ronde
Justin Roberts  
Christian Langmo [8]  
15:30
2e ronde
Benjamin Sigouin [1]  
Juan Alejandro Hernandez  
17:00
2e ronde
Isaac Stoute  
Axel Geller [3]  
17:00
2e ronde
Mwendwa Mbithi  
Gerardo Lopez Villasenor [2]  
17:00
2e ronde
Nicolas Mejia [5]  
Juan Ignacio Batalla [q]  
18:30
2e ronde
Connor Farren [6]  
Naoki Takeda  
18:30
2e ronde
Kevin Major [q]  
Gage Brymer [7]  
Heren enkelspel Clay Brazil M15 Curitiba sets 1 2 3 4 5
16:00
2e ronde
Oscar Jose Gutierrez [6]  
Facundo Juarez  
16:00
2e ronde
Hernan Casanova [3]  
Alex Blumenberg  
16:00
2e ronde
Matias Soto  
Joao Pedro Sorgi [5]  
17:30
2e ronde
Igor Ribeiro Marcondes [WC]  
Enrique Bogo [q]  
17:30
2e ronde
Mateus Alves (2001) [JR]  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [4]  
17:30
2e ronde
Christian Oliveira [WC]  
Juan Pablo Ficovich [2]  
19:00
2e ronde
Rafael Matos  
Wilson Leite [8]  
21:00
2e ronde
Maximiliano Estevez [7]  
Juan Bautista Otegui  
Heren enkelspel Clay Germany M15 Kamen sets 1 2 3 4 5
12:40
2e ronde
Nik Razborsek [6]  
Riccardo Maiga [q]  
16:00
2e ronde
Paul Woerner  
Peter Heller [2]  
18:30
2e ronde
Ronald Slobodchikov  
Sebastian Prechtel  
Heren enkelspel Clay USA M15 Rochester sets 1 2 3 4 5
19:00
2e ronde
Michael Shabaz  
Kyle Seelig [q]  
19:00
2e ronde
Strong Kirchheimer [5]  
Blaise Bicknell [JR]  
19:00
2e ronde
Alexandre Rotsaert [WC]  
Justin Butsch [7]  
20:00
2e ronde
Simon Freund  
Zachary Svajda [q]  
20:30
2e ronde
Wil Spencer [WC]  
Adam El Mihdawy [8]  
20:30
2e ronde
Drew Baird [JR]  
Ricardo Rodriguez-Pace [2]  
22:00
2e ronde
Diego Hidalgo [4]  
Jordan Parker [q]  
22:00
2e ronde
Ronan Jachuck [JR]  
Paul Oosterbaan [3]  
Heren enkelspel Hard Portugal M15 Setubal sets 1 2 3 4 5
13:10
2e ronde
Frederico Gil [4]  
August Holmgren [q]  
13:10
2e ronde
Alberto Colas Sanchez  
Erik Crepaldi  
13:30
2e ronde
Simon Anthony Ivanov [JR]  
Robert Strombachs [6]  
15:00
2e ronde
Michel Vernier  
Nuno Borges [3]  
15:00
2e ronde
Luis Faria  
Juan Carlos Manuel Aguilar  
15:00
2e ronde
Henry Craig [7]  
Edoardo Graziani [q]  
Heren enkelspel Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
16:00
2e ronde
Tom Pisane [q]  
Pol Martin Tiffon  
Heren enkelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
17:30
2e ronde
Hugo Gaston [6]  
Albert Alcaraz Ivorra  
Heren enkelspel Clay Czech Republic M25 Pardubice sets 1 2 3 4 5
13:40
2e ronde
Lukas Klein  
Pietro Rondoni [8]  
13:40
2e ronde
Jonas Forejtek [WC]  
Adam Pavlasek [q]  
Heren enkelspel Clay Belgium M25+H Arlon sets 1 2 3 4 5
14:00
2e ronde
Teimuraz Gabashvili [6]  
Arnaud Bovy [WC]  
14:00
2e ronde
Juan Pablo Varillas [1]  
Michael Geerts [IR]  
Heren enkelspel Hard Spain M25+H Palma Del sets 1 2 3 4 5
19:00
2e ronde
Andres Artunedo Martinavarr [6]  
Albano Olivetti  
19:00
2e ronde
Edan Leshem [7]  
Benjamin Winter Lopez [WC]  
19:00
2e ronde
Miguel Damas [q]  
Tom Jomby [4]  
20:00
2e ronde
John Echeverria [LL]  
Mick Lescure  
20:20
2e ronde
Jaume Pla Malfeito [IR]  
Kevin King [2]  
20:30
2e ronde
Ricardo Ojeda Lara  
Yannick Mertens [8]  
20:30
2e ronde
Arthur Rinderknech [3]  
Alberto Barroso Campos [q]  
22:00
2e ronde
Ruan Roelofse  
Eduardo Struvay [SE]  
Heren enkelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
16:00
3e ronde
Aslan Karatsev [q]  
Sebastian Fanselow  
16:00
3e ronde
Lorenzo Musetti [WC]  
Jose Hernandez-Fernandez [16]  
17:30
3e ronde
Sumit Nagal [8]  
Martin Cuevas  
18:00
3e ronde
Hugo Dellien [1]  
Renzo Olivo  
18:30
3e ronde
Riccardo Balzerani [LL]  
Tommy Robredo [6]  
Heren enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
13:30
Kwartfinale
Gilles Simon [6]  
Thomas Fabbiano [q]  
14:40
Kwartfinale
Taylor Harry Fritz  
Hubert Hurkacz  
17:00
Kwartfinale
Kyle Edmund [3WC]  
Daniel Evans [WC]  
Heren enkelspel Grass Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
14:00
Kwartfinale
Lorenzo Sonego  
Adrian Mannarino [2]  
16:00
Kwartfinale
Bernard Tomic  
Pablo Carreno-Busta [4]  
Dames enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
15:00
Kwartfinale
Angelique Kerber  
Simona Halep  
16:30
Kwartfinale
Aryna Sabalenka  
Kiki Bertens  
19:00
Kwartfinale
Ekaterina Alexandrova  
Karolina Pliskova  
Dames enkelspel Clay Holland W15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
14:00
2e ronde
Anastasia Pribylova  
Alina Silich  
14:00
2e ronde
Lexie Stevens  
Anna Pribylova  
Dames enkelspel Clay Hungary W15 Budapest sets 1 2 3 4 5
11:00
2e ronde
Katarina Kuzmova (2001)  
Nika Radisic  
13:00
2e ronde
Joanna Zawadzka  
Nikola Breckova  
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
15:30
2e ronde
Darya Lebesheva  
Ramona Mataruga  
16:30
2e ronde
Ingrid Gamarra Martins  
Elle Christensen  
16:30
2e ronde
Madison Westby  
Shria Atturu  
16:30
2e ronde
Gianna Pielet  
Eduarda Piai  
18:00
2e ronde
Madison Bourguignon  
Thaisa Grana Pedretti  
18:00
2e ronde
Layne Sleeth  
Salma Ewing  
18:00
2e ronde
Sophia Whittle  
Jessica Failla  
18:00
2e ronde
Alyssa Tobita  
Leolia Jeanjean  
Dames enkelspel Hard Spain W15 Madrid sets 1 2 3 4 5
12:10
2e ronde
Yuriko Miyazaki  
Vlada Ekshibarova  
17:30
2e ronde
Jacqueline Cabaj Awad  
Alba Carrillo Marin  
18:30
2e ronde
Lidia Moreno Arias  
Lou Adler  
Dames enkelspel Clay USA W15 Shreveport sets 1 2 3 4 5
18:30
2e ronde
Alycia Parks  
Katya Townsend  
18:30
2e ronde
Vanessa Ong  
Chieh-Yu Hsu  
18:30
2e ronde
Chelsea Kung  
Emerald Able  
18:30
2e ronde
Peyton Stearns  
Gracie Epps  
19:00
2e ronde
Nastja Kolar  
Joelle Kissell  
19:00
2e ronde
Keisha R. Clousing  
Salome Devidze  
19:00
2e ronde
Eleana Yu  
Jennifer Elie  
20:30
2e ronde
Ariana Arseneault  
Alexa Graham  
Dames enkelspel Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
13:00
2e ronde
Andjela Jocovic  
Salma Djoubri  
17:00
2e ronde
Julia Stamatova  
Yana Mogilnitskaya  
Dames enkelspel Clay Germany W25 Darmstadt sets 1 2 3 4 5
14:20
2e ronde
Sofya Lansere  
Anastasiya Komardina  
15:00
2e ronde
Caroline Werner  
Katharina Hobgarski  
17:00
2e ronde
Quirine Lemoine  
Yana Morderger  
17:00
2e ronde
Monika Kilnarova  
Clara Tauson  
19:00
2e ronde
Marina Melnikova  
Jule Niemeier  
Dames enkelspel Clay Italy W25 Tarvisio sets 1 2 3 4 5
13:00
2e ronde
Reka-Luca Jani  
Greta Arn  
14:10
2e ronde
Gaia Sanesi  
Jaimee Fourlis  
15:30
2e ronde
Deborah Chiesa  
Miriam Bianca Bulgaru  
18:30
2e ronde
Paula Cristina Goncalves  
Stefania Rubini  
Dames enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
15:00
Kwalif.
Samantha Murray  
Paula Badosa Gibert  
15:00
Kwalif.
Arina Rodionova  
Danielle Lao  
15:00
Kwalif.
Lesley Kerkhove  
Sabine Lisicki  
15:00
Kwalif.
Jana Cepelova  
Caty McNally  
15:00
Kwalif.
Lauren Davis  
Kristie Ahn  
15:00
Kwalif.
Ysaline Bonaventure  
Arantxa Rus  
15:00
Kwalif.
Antonia Lottner  
Anna Kalinskaya  
15:00
Kwalif.
Oceane Dodin  
Giulia Gatto-Monticone  
15:00
Kwalif.
Marie Bouzkova  
Ana Bogdan  
15:00
Kwalif.
Anna Blinkova  
Tereza Martincova  
15:00
Kwalif.
Elena Rybakina  
Varvara Flink  
15:00
Kwalif.
Olga Danilovic  
Beatriz Haddad Maia  
16:30
Kwalif.
Yanina Wickmayer  
Liudmila Samsonova  
16:30
Kwalif.
Christina Mchale  
Kaja Juvan  
16:30
Kwalif.
Katarzyna Kawa  
Elena Gabriela Ruse  
16:30
Kwalif.
Cori Gauff  
Greetje Minnen  
Heren dubbelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
16:00
Kwartfinale
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [1]  
David Marrero/Roberto Maytin  
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
14:00
Halve finale
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [1]  
Dominic Inglot/Austin Krajicek [4]  
15:30
Halve finale
Fabrice Martin/Edouard Roger-Vasselin [3]  
Maximo Gonzalez/Horacio Zeballos [2]  
Heren dubbelspel Grass Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
14:00
Halve finale
Ivan Dodig/Filip Polasek  
Denys Molchanov/Igor Zelenay  
15:30
Halve finale
Jonathan Erlich/Artem Sitak  
Roman Jebavy/Philipp Oswald [4]  
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
12:00
Kwartfinale
Raquel Atawo/Vera Zvonareva  
Hao-Ching Chan/Latisha Chan  
18:00
1e ronde
Aryna Sabalenka/Dayana Yastremska  
Samantha Stosur/Shuai Zhang