Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
07:00
Kwartfinale
Mircea-Alexandru Jecan [4]  
Mate Valkusz [8]  
07:00
Kwartfinale
Alvaro Lopez San Martin [6]  
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen  
07:00
Kwartfinale
Patrik Rikl  
Fabian Marozsan  
Heren enkelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
09:00
Halve finale
Manuel Guinard [1]  
Niels Lootsma [3]  
09:00
Halve finale
Facundo Juarez [8]  
Laurynas Grigelis [2]  
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
15:00
Halve finale
Vasil Kirkov [4]  
Jorge Brian Panta Herreros [2]  
15:00
Halve finale
Shintaro Mochizuki  
Nick Chappell [3]  
Heren enkelspel Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
14:00
Halve finale
Dimitar Kuzmanov [5]  
Matija Pecotic [3]  
14:00
Halve finale
Zizou Bergs [8]  
Danylo Kalenichenko [6]  
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
09:00
Halve finale
Peter Kobelt  
David Pichler [5]  
09:00
Halve finale
Pablo Vivero Gonzalez [1]  
Vitaliy Sachko [8]  
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
10:00
Halve finale
Skander Mansouri [1]  
Thomas Laurent  
10:00
Halve finale
Stefan Palosi [q]  
Ergi Kirkin [5]  
Heren enkelspel Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
15:00
Halve finale
Nick Hardt [1]  
Michel Vernier [7]  
15:00
Halve finale
Arklon Huertas Del Pino [4q]  
Peter Bertran  
Dames enkelspel Hard Australia Australian Open (Australia sets 1 2 3 4 5
03:00
Halve finale
Belinda Woolcock  
Arina Rodionova  
05:20
Halve finale
Storm Sanders  
Abbie Myers  
Dames enkelspel Hard UAE W100+H Dubai sets 1 2 3 4 5
10:00
Finale
Daria Snigur  
Ana Bogdan  
Dames enkelspel Hard Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
07:00
1e ronde
Jantje Tilbuerger  
Stefania Rogozinska Dzik  
08:30
1e ronde
Ioana Gaspar  
Maria Shusharina  
08:30
1e ronde
Ena Kajevic  
Petia Arshinkova  
08:30
1e ronde
Anastasia Nefedova  
Margarita Lazareva  
08:30
1e ronde
Eliz Maloney  
Maelys Bougrat  
10:30
1e ronde
Arina Gabriela Vasilescu  
Sara Cakarevic  
12:00
2e ronde
Sakura Hosogi  
Ekaterina Kazionova  
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
11:00
Halve finale
Julyette Steur  
Ana Lantigua De La Nuez  
11:00
Halve finale
Oana Georgeta Simion  
Nastja Kolar  
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
11:00
Halve finale
Polina Leykina  
Chiara Scholl  
11:00
Halve finale
Oleksandra Oliynykova  
Martina Spigarelli  
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12:00
Halve finale
Anastasia Kulikova  
Yuriko Miyazaki  
12:00
Halve finale
Alice Gillan  
Yana Karpovich