WEDSTRIJD
16.04.19 | Kwalif. | Abbie Myers | Quinn Gleason | 7-65, 7-5 | W80 Dothan | Clay |
STATISTIEKEN
Abbie Myers | Quinn Gleason | |
1e Service % | 20/33 (61%) | 21/29 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/20 (60%) | 11/21 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/8 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 14/29 (48%) | 13/33 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 34/62 (55%) | 28/62 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Abbie Myers | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Quinn Gleason | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Abbie Myers | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Quinn Gleason | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Abbie Myers | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Quinn Gleason | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Abbie Myers | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Quinn Gleason | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Abbie Myers | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Quinn Gleason | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Abbie Myers | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Quinn Gleason | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Abbie Myers | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Quinn Gleason | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Abbie Myers | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Quinn Gleason | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Abbie Myers | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Quinn Gleason | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Abbie Myers | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Quinn Gleason | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Abbie Myers | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Quinn Gleason | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Abbie Myers | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Quinn Gleason | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Abbie Myers | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Abbie Myers vs. Quinn Gleason - onderlinge wedstrijden
25.04.19 | 2e ronde | Quinn Gleason | Abbie Myers | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W80 Charlottesville | Clay |
16.04.19 | Kwalif. | Abbie Myers | Quinn Gleason | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | W80 Dothan | Clay |
Abbie Myers form & Quinn Gleason form
Abbie Myers - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
07.03.22 Kwalif. | vs. Alana Parnaby | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Catherine Aulia | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Taylah Lawless | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
18.02.22 Kwartfinale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Tori Kinard | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Allie Kiick | 2-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenie Bouchard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Taylah Lawless | 2-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Ellen Perez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Sara Tomic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Zara Brankovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
27.02.20 1e ronde | vs. Shiho Akita | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Asia Muhammad | 4-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail |
Quinn Gleason - laatste wedstrijden
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Serena D'Ercole | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-5, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vero - Clay | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.23 Kwalif. | vs. Maria Kononova | 6-3, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |