WEDSTRIJD
01.11.17 | 2e ronde | Abigail Tere-Apisah | Ellen Perez | 3-6, 6-0, 7-66 | Canberra | Hard |
STATISTIEKEN
Abigail Tere-Apisah | Ellen Perez | |
1e Service % | 46/82 (56%) | 47/92 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/46 (61%) | 30/47 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 16/45 (36%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/92 (50%) | 36/82 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/174 (53%) | 82/174 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Abigail Tere-Apisah vs. Ellen Perez - onderlinge wedstrijden
14.10.18 | Halve finale | Ellen Perez | Abigail Tere-Apisah | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
03.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Abigail Tere-Apisah | Ellen Perez | 6-72, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Surbiton | Grass |
01.11.17 | 2e ronde | Abigail Tere-Apisah | Ellen Perez | 3-6, 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | Canberra | Hard |
Abigail Tere-Apisah form & Ellen Perez form
Abigail Tere-Apisah - laatste wedstrijden
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Kwartfinale | vs. Irina Ramialison | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
21.02.20 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Sohyun Park | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
05.12.19 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Nadia Ravita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Tammy Tan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
19.05.19 Finale | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.05.19 Halve finale | vs. Ipek Soylu | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ellen Perez - laatste wedstrijden
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Allie Kiick | 1-4, - Ellen Perez - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
19.05.23 Halve finale | vs. Maddison Inglis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 0-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Lewis | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Madison Keys | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-1, Anna Kalinskaya - scratch | wedstrijd detail |