WEDSTRIJD
08.11.17 | 2e ronde | Abigail Tere-Apisah | Naiktha Bains | 7-5, 6-3 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Abigail Tere-Apisah | Naiktha Bains | |
1e Service % | 45/79 (57%) | 56/70 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/45 (62%) | 30/56 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/34 (65%) | 9/14 (64%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/70 (44%) | 29/79 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/149 (54%) | 68/149 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Abigail Tere-Apisah vs. Naiktha Bains - onderlinge wedstrijden
19.02.20 | 2e ronde | Abigail Tere-Apisah | Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Perth | Hard |
26.09.18 | 1e ronde | Naiktha Bains | Abigail Tere-Apisah | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | Darwin | Hard |
19.06.18 | Kwalif. | Abigail Tere-Apisah | Naiktha Bains | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Ilkley | Grass |
08.11.17 | 2e ronde | Abigail Tere-Apisah | Naiktha Bains | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
29.03.17 | 1e ronde | Naiktha Bains | Abigail Tere-Apisah | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Mornington | Clay |
28.10.16 | Kwartfinale | Abigail Tere-Apisah | Naiktha Bains | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Abigail Tere-Apisah form & Naiktha Bains form
Abigail Tere-Apisah - laatste wedstrijden
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Kwartfinale | vs. Irina Ramialison | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
21.02.20 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.20 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Sohyun Park | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 3-1, Nigina Abduraimova - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
05.12.19 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Nadia Ravita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Tammy Tan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
19.05.19 Finale | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.05.19 Halve finale | vs. Ipek Soylu | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Chompoothip Jandakate | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Naiktha Bains - laatste wedstrijden
W35 Nottingham - Hard | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |