WEDSTRIJD
25.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Agata Cerna | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
25.03.04, 20 Jaar
25.03.04, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
23.09.00, 23 Jaar
23.09.00, 23 Jaar
Agata Cerna vs. Ilaria Sposetti - onderlinge wedstrijden
25.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Agata Cerna | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Ricany | Clay |
Agata Cerna form & Ilaria Sposetti form
Agata Cerna - laatste wedstrijden
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.08.20 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 3-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Csabi | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Ilaria Sposetti - laatste wedstrijden
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 Kwalif. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |