WEDSTRIJD
14.05.19 | 1e ronde | Agnes Gustafsson | Anna Makhorkina | 6-1, 6-1 | W15 Varberg | Clay |
STATISTIEKEN
Agnes Gustafsson | Anna Makhorkina | |
1e Service % | 31/43 (72%) | 19/43 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 6/19 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/12 (33%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/43 (70%) | 16/43 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Agnes Gustafsson | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anna Makhorkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Gustafsson | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anna Makhorkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Agnes Gustafsson | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Agnes Gustafsson | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agnes Gustafsson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Anna Makhorkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agnes Gustafsson | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Agnes Gustafsson | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Agnes Gustafsson | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
France
30.01.01, 23 Jaar
30.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Agnes Gustafsson vs. Anna Makhorkina - onderlinge wedstrijden
14.05.19 | 1e ronde | Agnes Gustafsson | Anna Makhorkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Varberg | Clay |
Agnes Gustafsson form & Anna Makhorkina form
Agnes Gustafsson - laatste wedstrijden
W25 Jonkoping - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Norin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Orange | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlskrona - Clay | ||||
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sydney Berlin | 7-67, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 5-4, Zaklin Bokan - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Teoman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Anna Makhorkina - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - Anna Makhorkina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shreveport - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Orlando - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Wesley - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |