WEDSTRIJD
27.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Agustina Chlpac | Renata Lombera | 6-2, 6-1 | Campinas | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mexico
04.08.00, 23 Jaar
04.08.00, 23 Jaar
Agustina Chlpac vs. Renata Lombera - onderlinge wedstrijden
27.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Agustina Chlpac | Renata Lombera | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Campinas | Clay |
Agustina Chlpac form & Renata Lombera form
Agustina Chlpac - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Renata Lombera - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katya Townsend | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Sao Jose - Clay | ||||
03.04.17 Kwalif. | vs. Zoe Kruger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Takita Dos Santos Gabriela | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Campinas - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |