WEDSTRIJD
24.07.19 | 1e ronde | Aiko Yoshitomi | Yarden Akler | 6-4, 6-4 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Aiko Yoshitomi | Yarden Akler | |
1e Service % | 36/60 (60%) | 44/57 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 26/44 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 6/13 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/57 (44%) | 22/60 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/117 (54%) | 54/117 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aiko Yoshitomi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40 | ||
Aiko Yoshitomi | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Yarden Akler | |
Aiko Yoshitomi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Yarden Akler | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Aiko Yoshitomi | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Yarden Akler | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aiko Yoshitomi | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Yarden Akler | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Aiko Yoshitomi | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Aiko Yoshitomi | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Yarden Akler | |
0-0 | ||
Aiko Yoshitomi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
2-3 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aiko Yoshitomi | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Yarden Akler | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aiko Yoshitomi | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Yarden Akler | |
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Aiko Yoshitomi vs. Yarden Akler - onderlinge wedstrijden
24.07.19 | 1e ronde | Aiko Yoshitomi | Yarden Akler | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Aiko Yoshitomi form & Yarden Akler form
Aiko Yoshitomi - laatste wedstrijden
W15 Palmanova - Clay | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Pescucci | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Daries | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Puntila Namwong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.19 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Fanni Gecsek | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sakura Hondo | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Minami Shuto | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kanami Tsuji | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Misa Malkin | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Myrna Olaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Anna Morgina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Angela Bonilla | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 4-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |