WEDSTRIJD
27.02.17 | 1e ronde | Akiko Omae | Genevieve Lorbergs | 6-3, 6-3 | Clare | Hard |
STATISTIEKEN
Akiko Omae | Genevieve Lorbergs | |
1e Service % | 40/58 (69%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/40 (68%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/51 (55%) | 22/58 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Akiko Omae vs. Genevieve Lorbergs - onderlinge wedstrijden
27.02.17 | 1e ronde | Akiko Omae | Genevieve Lorbergs | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Clare | Hard |
Akiko Omae form & Genevieve Lorbergs form
Akiko Omae - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Na Hyun Kang | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honori Koyama | 6-0, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Justine Leong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Chui Kei Leung | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Kanna Hagi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shefali Arora | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Aoi Ito | 7-63, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Rio Tsuda | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
26.05.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Genevieve Lorbergs - laatste wedstrijden
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Terami | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
12.08.18 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pat Vasuratna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sumter - Hard | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Olga Govortsova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.18 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Yepifanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Kourkina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bethany Beach - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.18 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 3-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Naples - Clay | ||||
30.05.18 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.18 1e ronde | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Fusinato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Osprey - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Jessica Moore | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.18 Kwalif. | vs. Teodora Jovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.18 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
07.03.18 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nantananan Othaganon | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |