WEDSTRIJD
11.04.19 | 2e ronde | Akiko Omae | Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | W25 Osaka | Hard |
STATISTIEKEN
Akiko Omae | Marina Yudanov | |
1e Service % | 51/79 (65%) | 56/78 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/51 (59%) | 32/56 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/28 (61%) | 10/22 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/78 (46%) | 32/79 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Akiko Omae | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Akiko Omae | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Akiko Omae | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Akiko Omae | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akiko Omae | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Akiko Omae | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akiko Omae | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Akiko Omae | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Akiko Omae | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Akiko Omae | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Akiko Omae | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Akiko Omae | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 15-40 | ||
Akiko Omae | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Akiko Omae vs. Marina Yudanov - onderlinge wedstrijden
11.04.19 | 2e ronde | Akiko Omae | Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Osaka | Hard |
Akiko Omae form & Marina Yudanov form
Akiko Omae - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Na Hyun Kang | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honori Koyama | 6-0, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Justine Leong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Chui Kei Leung | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Kanna Hagi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shefali Arora | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Aoi Ito | 7-63, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Rio Tsuda | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
26.05.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Marina Yudanov - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.02.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.19 Finale | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | wedstrijd detail |