WEDSTRIJD
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Akiko Omae | Peangtarn Plipuech | 6-3, 7-5 | W25 Osaka | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Akiko Omae vs. Peangtarn Plipuech - onderlinge wedstrijden
25.05.19 | Halve finale | Peangtarn Plipuech | Akiko Omae | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Akiko Omae | Peangtarn Plipuech | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Osaka | Hard |
09.05.18 | 1e ronde | Peangtarn Plipuech | Akiko Omae | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Goyang | Hard |
27.04.15 | 1e ronde van de kwal. | Akiko Omae | Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Gifu | Hard |
04.07.11 | 1e ronde | Akiko Omae | Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Pattaya | Hard |
Akiko Omae form & Peangtarn Plipuech form
Akiko Omae - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nanari Katsumi | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Na Hyun Kang | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honori Koyama | 6-0, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Justine Leong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Chui Kei Leung | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Kanna Hagi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shefali Arora | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Aoi Ito | 7-63, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ayumi Miyamoto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Rio Tsuda | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
26.05.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Peangtarn Plipuech - laatste wedstrijden
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Antonia Schmidt | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-4, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-67, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |