Czech Republic
20.02.02, 22 Jaar
20.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ludmila Kareisova vs. Aleksandra Pitak - onderlinge wedstrijden
08.11.18 | 2e ronde | Aleksandra Pitak | Ludmila Kareisova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Ludmila Kareisova form & Aleksandra Pitak form
Ludmila Kareisova - laatste wedstrijden
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | - | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Aleksandra Pitak - laatste wedstrijden
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.19 Halve finale | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |