WEDSTRIJD
15.05.19 | 1e ronde | Aleksandra Pospelova | Azradeniz Comlek | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Aleksandra Pospelova | Azradeniz Comlek | |
1e Service % | 18/28 (64%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/18 (100%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 3/17 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/32 (75%) | 4/28 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 48/60 (80%) | 12/60 (20%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandra Pospelova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
21.04.01, 22 Jaar
21.04.01, 22 Jaar
Aleksandra Pospelova vs. Azradeniz Comlek - onderlinge wedstrijden
15.05.19 | 1e ronde | Aleksandra Pospelova | Azradeniz Comlek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Aleksandra Pospelova form & Azradeniz Comlek form
Aleksandra Pospelova - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.06.23 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Azradeniz Comlek - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Gal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.18 1e ronde | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Hard | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.02.18 Kwalif. | vs. Youmi Zhuoma | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Saki Nakayama | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
31.01.18 1e ronde | vs. Chisa Hosonuma | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.01.18 2e ronde | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.18 1e ronde | vs. Doga Selen Takunyaci | 0-1, Doga Selen Takunyaci - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Semra Aksu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zorica Spasojevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Kozlejova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Barritza | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Izmir - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
03.05.17 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Hard | ||||
10.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Krejsova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Vrljic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
23.03.17 2e ronde | vs. Jelena Simic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.17 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.02.17 1e ronde | vs. Alona Bondarenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ankara - I. hard | ||||
19.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
23.11.16 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 0-1, - Azradeniz Comlek - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.16 Kwalif. | vs. Anna Iakovleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.11.16 1e ronde | vs. Karoline Kurz | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buca Izmir - Hard | ||||
06.07.16 1e ronde | vs. Ana Veselinovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.06.16 Kwalif. | vs. Joanna Carswell | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
15.06.16 1e ronde | vs. Phillis Vanenburg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |