WEDSTRIJD
14.05.19 | Kwalif. | Aleksandra Zlatarova | Irene Lavino | 7-5, 7-5 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
27.05.02, 21 Jaar
27.05.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Aleksandra Zlatarova vs. Irene Lavino - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | Kwalif. | Irene Lavino | Aleksandra Zlatarova | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
14.05.19 | Kwalif. | Aleksandra Zlatarova | Irene Lavino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Aleksandra Zlatarova form & Irene Lavino form
Aleksandra Zlatarova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shona Nakano | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iroda Makhamatjonova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Zhabotina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-75, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Intert | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Josephine Boualem | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fowler | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarina Kang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Irene Lavino - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |