WEDSTRIJD
04.07.19 | 2e ronde | Aleksandrina Naydenova | Dabin Kim | 6-3, 6-4 | W25 Tianjin | Hard |
STATISTIEKEN
Aleksandrina Naydenova | Dabin Kim | |
1e Service % | 35/65 (54%) | 50/64 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/35 (71%) | 26/50 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 26/65 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-1 | |
0-0, 0-30 | ||
3-2 | Dabin Kim | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Dabin Kim | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Aleksandrina Naydenova | 0-0 | |
1-0 | Dabin Kim | |
Aleksandrina Naydenova | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Aleksandrina Naydenova | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aleksandrina Naydenova | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Aleksandrina Naydenova | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandrina Naydenova vs. Dabin Kim - onderlinge wedstrijden
04.07.19 | 2e ronde | Aleksandrina Naydenova | Dabin Kim | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Tianjin | Hard |
Aleksandrina Naydenova form & Dabin Kim form
Aleksandrina Naydenova - laatste wedstrijden
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Dabin Kim - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - scratch | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - scratch | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |