WEDSTRIJD
29.05.19 | 1e ronde | Aleksandrina Naydenova | Xinyu Gao | 6-1, 6-0 | W25 Luzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Aleksandrina Naydenova | Xinyu Gao | |
1e Service % | 28/50 (56%) | 25/44 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/44 (61%) | 15/50 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/94 (66%) | 32/94 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aleksandrina Naydenova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandrina Naydenova vs. Xinyu Gao - onderlinge wedstrijden
29.06.19 | Halve finale | Xinyu Gao | Aleksandrina Naydenova | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Naiman | Hard |
29.05.19 | 1e ronde | Aleksandrina Naydenova | Xinyu Gao | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Luzhou | Hard |
Aleksandrina Naydenova form & Xinyu Gao form
Aleksandrina Naydenova - laatste wedstrijden
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
07.09.19 Halve finale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Xinyu Gao - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 7-61, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 2-4, - Xinyu Gao - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |