WEDSTRIJD
23.08.19 | Kwartfinale | Aleksandrina Naydenova | Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | W25 Guiyang | Hard |
STATISTIEKEN
Aleksandrina Naydenova | Xinyu Jiang | |
1e Service % | 16/29 (55%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/16 (94%) | 6/19 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/13 (77%) | 4/15 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/34 (71%) | 4/29 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/63 (78%) | 14/63 (22%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 10 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandrina Naydenova vs. Xinyu Jiang - onderlinge wedstrijden
23.08.19 | Kwartfinale | Aleksandrina Naydenova | Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Guiyang | Hard |
Aleksandrina Naydenova form & Xinyu Jiang form
Aleksandrina Naydenova - laatste wedstrijden
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Xinyu Jiang - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-4, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | - Xinyu Jiang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Meiling Wang | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Yifan Sun | 6-1, Yifan Sun - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Aoi Ito | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Huang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-6, 0-1, - Xinyu Jiang - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Yuxin Zhang 2 | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Shuo Feng | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Yujiao Che | - Xinyu Jiang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 2e ronde | vs. Dabin Kim | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juae Shin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Qianhui Tang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
21.05.23 Finale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 3-6, 0-3, - Xinyu Jiang - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 7-66, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Han Hyeongju | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |