WEDSTRIJD
06.02.19 | 1e ronde | Aleksandrina Naydenova | Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | W15 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Aleksandrina Naydenova | Yukina Saigo | |
1e Service % | 31/48 (65%) | 21/34 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/34 (71%) | 18/48 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-0 | |
Aleksandrina Naydenova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Aleksandrina Naydenova | 0-0 | |
Aleksandrina Naydenova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Yukina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Aleksandrina Naydenova | 4-0 | |
Aleksandrina Naydenova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Yukina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandrina Naydenova vs. Yukina Saigo - onderlinge wedstrijden
06.02.19 | 1e ronde | Aleksandrina Naydenova | Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Palmanova | Clay |
Aleksandrina Naydenova form & Yukina Saigo form
Aleksandrina Naydenova - laatste wedstrijden
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
07.09.19 Halve finale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Yukina Saigo - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |