WEDSTRIJD
06.08.19 | 1e ronde | Alessandra Simone | Sara Gvozdenovic | 6-2, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Alessandra Simone | Sara Gvozdenovic | |
1e Service % | 40/63 (63%) | 39/57 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/40 (58%) | 17/39 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 3/18 (17%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/57 (65%) | 28/63 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/120 (60%) | 48/120 (40%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alessandra Simone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Alessandra Simone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-2 | Sara Gvozdenovic | |
0-0 | ||
5-2 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alessandra Simone | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandra Simone | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Alessandra Simone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Sara Gvozdenovic | |
0-0 | ||
6-1 |
Italy
29.09.03, 20 Jaar
29.09.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
29.06.00, 23 Jaar
29.06.00, 23 Jaar
Alessandra Simone vs. Sara Gvozdenovic - onderlinge wedstrijden
06.08.19 | 1e ronde | Alessandra Simone | Sara Gvozdenovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Alessandra Simone form & Sara Gvozdenovic form
Alessandra Simone - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 0-2, - Alessandra Simone - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nour Gueblaoui | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Anna Brogan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 1-0, Anastasija Radojevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Katherine Westbury | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Yvette Schmucker | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Himari Sato | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Anna Turati | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-75, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Emma Lene | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Miharu Imanishi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Sara Gvozdenovic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Otocec - Clay | ||||
01.09.20 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |