WEDSTRIJD
04.04.19 | 2e ronde | Alexandra Cadantu | Dea Herdzelas | 6-3, 7-5 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandra Cadantu | Dea Herdzelas | |
1e Service % | 54/83 (65%) | 42/82 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/54 (57%) | 20/42 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/29 (41%) | 18/40 (45%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/82 (54%) | 40/83 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/165 (53%) | 78/165 (47%) |
Dubbele fouten | 10 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexandra Cadantu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Cadantu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandra Cadantu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Cadantu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Dea Herdzelas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Cadantu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Cadantu | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Cadantu vs. Dea Herdzelas - onderlinge wedstrijden
04.04.19 | 2e ronde | Alexandra Cadantu | Dea Herdzelas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Alexandra Cadantu form & Dea Herdzelas form
Alexandra Cadantu - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
05.08.23 Finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |
Dea Herdzelas - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.23 3e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail |