WEDSTRIJD
13.11.20 | 2e ronde | Alexandra Cadantu | Miyabi Inoue | 6-3, 7-5 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Cadantu vs. Miyabi Inoue - onderlinge wedstrijden
13.11.20 | 2e ronde | Alexandra Cadantu | Miyabi Inoue | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Alexandra Cadantu form & Miyabi Inoue form
Alexandra Cadantu - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
05.08.23 Finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |
Miyabi Inoue - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-3, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Sofia Sewing | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Nina Stadler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.03.21 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.21 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.21 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Zoe Howard | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.21 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.21 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.21 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Emma Davis | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.11.20 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Uchiyama | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |