WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Alexandra Damaschin | Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandra Damaschin | Angela Fita Boluda | |
1e Service % | 58/78 (74%) | 42/77 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/58 (60%) | 25/42 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 13/35 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/77 (51%) | 32/78 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/155 (55%) | 70/155 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 13 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexandra Damaschin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Damaschin | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Damaschin | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Angela Fita Boluda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Damaschin vs. Angela Fita Boluda - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Alexandra Damaschin | Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Alexandra Damaschin form & Angela Fita Boluda form
Alexandra Damaschin - laatste wedstrijden
W15 Bucharest - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - scratch | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.02.19 2e ronde | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.19 2e ronde | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.02.19 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.19 Kwartfinale | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.19 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 2e ronde | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.19 1e ronde | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |