WEDSTRIJD
14.08.19 | 2e ronde | Allie Kiick | Paula Ormaechea | 6-2, 6-2 | W60 Concord | Hard |
STATISTIEKEN
Allie Kiick | Paula Ormaechea | |
1e Service % | 28/53 (53%) | 35/52 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 17/35 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/52 (54%) | 19/53 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Allie Kiick | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Paula Ormaechea | |
0-0 | ||
Allie Kiick | 1-1 | |
2-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Allie Kiick | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-1 | Paula Ormaechea | |
0-0 | ||
Allie Kiick | 5-1 | |
5-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Allie Kiick | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Allie Kiick | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Paula Ormaechea | |
0-0 | ||
Allie Kiick | 3-1 | |
4-1 | Paula Ormaechea | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Allie Kiick vs. Paula Ormaechea - onderlinge wedstrijden
14.08.19 | 2e ronde | Allie Kiick | Paula Ormaechea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Concord | Hard |
23.03.15 | 2e ronde | Allie Kiick | Paula Ormaechea | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Palm Harbor | Clay |
Allie Kiick form & Paula Ormaechea form
Allie Kiick - laatste wedstrijden
W35 Boca - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Clervie Ngounoue | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Angella Okutoyi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Kononova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Alana Smith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Jessica Alsola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Beck | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 4-1, Ellen Perez - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Florianopolis - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
29.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |