WEDSTRIJD
04.07.19 | 2e ronde | Allie Kiick | Romy Koelzer | 6-4, 6-4 | W25 Den | Clay |
STATISTIEKEN
Allie Kiick | Romy Koelzer | |
1e Service % | 49/82 (60%) | 38/66 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/49 (65%) | 18/38 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/33 (30%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/18 (28%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/66 (58%) | 40/82 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/148 (54%) | 68/148 (46%) |
Dubbele fouten | 11 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Allie Kiick | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Allie Kiick | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Romy Koelzer | |
0-0 | ||
Allie Kiick | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Allie Kiick | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Allie Kiick | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Romy Koelzer | |
6-4 |
2 | ||
Allie Kiick | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Allie Kiick | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Romy Koelzer | |
0-0 | ||
Allie Kiick | 1-3 | |
2-3 | Romy Koelzer | |
Allie Kiick | 3-3 | |
3-4 | Romy Koelzer | |
Allie Kiick | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Allie Kiick vs. Romy Koelzer - onderlinge wedstrijden
04.07.19 | 2e ronde | Allie Kiick | Romy Koelzer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Den | Clay |
Allie Kiick form & Romy Koelzer form
Allie Kiick - laatste wedstrijden
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Clervie Ngounoue | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Angella Okutoyi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Kononova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Alana Smith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Jessica Alsola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Beck | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 4-1, Ellen Perez - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Rhiann Newborn | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Romy Koelzer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.20 Halve finale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.20 Halve finale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.20 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |