WEDSTRIJD
10.07.19 | 1e ronde | Alexandra Mikhailuk | Rushri Wijesundera | 3-2, - scratch | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Alexandra Mikhailuk | Rushri Wijesundera | |
1e Service % | 10/17 (59%) | 18/19 (95%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 8/10 (80%) | 9/18 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 10/19 (53%) | 6/17 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 21/36 (58%) | 15/36 (42%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Mikhailuk vs. Rushri Wijesundera - onderlinge wedstrijden
10.07.19 | 1e ronde | Alexandra Mikhailuk | Rushri Wijesundera | 3-2, Rushri Wijesundera - scratch | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Alexandra Mikhailuk form & Rushri Wijesundera form
Alexandra Mikhailuk - laatste wedstrijden
W80 Granby - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Anna Morgina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hind Abdelouahid | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Angela Kulikov | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Lorelyz Marruffo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 3-2, Rushri Wijesundera - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Emily Appleton | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Anais Kikuchi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lawrence - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Harrison | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hayley Carter | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Forbes | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vancouver - Hard | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Glushko | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
31.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Betija Dusele | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofija Zecevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg - Hard | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Jackson - Clay | ||||
02.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Fusinato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Daytona Beach - Clay | ||||
08.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Landisville - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ronit Yurovsky | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Stevenson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Rushri Wijesundera - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Solana Sierra | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Sara Seivane Torres | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Rio - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Lya Fernandez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Madison Bourguignon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Vanessa Wong | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Natalia Perez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Samantha Crawford | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 0-5, - Rushri Wijesundera - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Kacie Harvey | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Hina Inoue | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
11.01.22 Kwalif. | vs. Eleana Yu | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
04.12.21 Halve finale | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.12.21 Kwartfinale | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-5, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Sophie Williams | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Paris Corley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cundinamarca - Clay | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Fernanda Astete | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Sofia Cardenas Galvis | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |